facebook

Odliczanie czas zacząć

Dodano: 06.09.2019

Koniec tegorocznych wakacji był spektakularny, przyznajcie. Jeszcze w niedzielę dzień był ciepły, żeby nie powiedzieć, upalny, a poniedziałek przywitał nas znaczącą niższą temperaturą zwiastującą zmianę, na którą wszyscy tak bardzo czekamy. Oczywiście zanim jeszcze odpalimy ratraki, czeka nas piękna, zieleniecka jesień. Jednak już dziś chcieliśmy zapowiedzieć jedno związane z zimą wydarzenie. 

Mowa oczywiście o tradycyjnej, przedsezonowej przedsprzedaży karnetów na zbliżający się wielkimi krokami nowy narciarski sezon. W tym roku moment ten nastąpi dokładnie w nocy z 13 na 14 września i będzie doskonałą okazją do zaopatrzenia się w karnety w atrakcyjnych cenach!

Pierwsza faza przedsprzedaży, która trwać będzie od 14 do 30 września, to zniżki sięgające nawet 35 procent. O 1/4 mniej zapłacicie za karnety 2, 3 i 6-dniowe non-stop (ważne od 9:00 do 21:00), o 1/3 taniej 3-dniowe (3 dowolne dni ważne również w godzinach od 9:00 d0 21:00), natomiast największą, bo 35 procentową zniżkę otrzymacie kupując karnet 6-dniowy na dowolne dni w trakcie całego sezonu 2019/2020! Dodajmy przy tym, że różnica w cenie tego karnetu w porównaniu z ofertą regularną w szczycie sezonu wyniesie przeszło 200 złotych. 

Podobnie jak miało to miejsce w ubiegłym roku, liczba karnetów dostępnych w pierwszej fazie przedsprzedaży będzie ograniczona – najwięcej będzie tych 6-dniowych (w dwóch wersjach). Obowiązuje więc złota zasada – kto pierwszy, ten… kupi karnety taniej.

Do pierwszych opadów śniegu pozostało mniej więcej 2,5  w najgorszym razie 3 miesiące. Czas do pierwszego #szusowanka warto więc poświęcić na zbudowanie odpowiedniej na narciarski sezon formy, do czego doskonale nada się rzecz jasna Zieleniec i jego najbliższa okolica.

Jesień w Zieleńcu to pod względem kolorów, ale też możliwości efektywnego wypoczynku, czas wyjątkowy. Pewniejsza, pozbawiona upałów aura i mnóstwo aktywności do wyboru stwarzają idealne warunki do spędzenia dnia, weekendu czy tygodnia z myślą właśnie o zbliżającym się sezonie narciarskim. Wszak dobrej i stabilnej formy fizycznej (oraz zrelaksowanej głowy i ducha) nigdy za wiele. Od czego zacząć? Może od zdobycia znajdujących się nieopodal Zieleńca szczytów wchodzących w skład Korony Gór Polski?

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: