facebook

Zieleniec latem

Stajnia Gryglówka

Z pasji jeździeckiej oraz miłości do koni

Spośród wielu letnich aktywności, które uprawiać można w Zieleńcu latem, Stajnia Gryglówka proponuje jazdę konną. Jesteśmy miejscem na nowo otwartym w 2022 roku, a nowe otwarcie przyniosło nie tylko nową infrastrukturę, ale też nowe możliwości kształcenia. 

Trenuj pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej oraz trenerskiej, baw się, spędzaj czas na łonie natury, kształtuj nowe umiejętności w jeden z najbardziej niezwykłych sposobów – z końskiego grzbietu. Jazda konna daje doskonałe możliwości rozwojowe dla dzieci, ale również dla dorosłych. Poprawia koordynację, uczy więzi i pokory oraz zapewnia niesamowitą rozrywkę fizyczną i umysłową.

Mimo iż, Stajnia Gryglówka jest miejscem treningu koni i jeźdźców, znajduje się tu przestrzeń dla rekreacji i turystki, zależy nam, aby podjeść do Państwa w sposób jak najbardziej indywidualny tak, aby szerzyć u Państwa miłość do koni, a tym samym propagować jeździectwo na najwyższym poziomie.

Więcej szczegółów oraz rezerwacja zajęć pod numerem telefonu :

609 379 629

Aby zgłębić bardziej temat osiągnięć naszego zespołu, zapraszamy do odwiedzenia strony na Facebooku (@stajniagryglowka), aby poznać życie naszej stajni, zachęcamy do obserwacji Instagram (stajnia_gryglowka2.0).

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: