facebook

Zieleniec latem

Rancho Gryglówka

Z pasji jeździeckiej oraz miłości do koni

Konie to wyjątkowe zwierzęta, towarzyszące człowiekowi od wieków. Charakterne, ale jednocześnie niebywale empatyczne, potrafią wywrzeć niezwykle pozytywny wpływ na człowieka, kojąc nerwy i doskonale wpływając na samopoczucie. Jeśli dodamy do tego wyjątkowy klimat tutejszych ziem, konna przejażdżka może być doskonałą terapią dla zmęczonych szybkim tempem życia i przepracowanych przybywających do Zieleńca gości i turystów.

Dlatego też serdecznie zapraszamy przez cały rok wszystkich, którzy odwiedzają Zieleniec do złożenia wizyty również w ośrodku jeździeckim Rancho Gryglówka. Sama oferta rancza to pełna paleta możliwości, które z jednej strony pozwolą na poznanie i zaprzyjaźnienie się z końmi, a z drugiej na korzystanie z atrakcji i walorów natury, która jest w tych stronach wyjątkowa.

Nie oszukujmy się – eskapada grzbietem Gór Orlickich to przeżycie wyjątkowe. Malownicza sceneria okolicy, głębia perspektywy, unikalny klimat oraz towarzystwo wierzchowca tworzą wspólnie doskonałą alternatywę dla każdej innej aktywności.

Stajnia Gryglówka zlokalizowana przy stoku narciarskim ośrodka Gryglówka. Zajęcia prowadzone są na Hali przez cały rok niezależnie od pogody! Są to indywidualne lekcje z instruktorem, prowadzone na każdym poziomie zaawansowania. W tym sezonie proponujemy naszym klientom łączenie nart z jazdą konną – przygotowaliśmy pakiet „narciarsko – konny”, w którego skład wchodzą 3 godziny jazdy na nartach i godzina zajęć nauki jazdy konnej.

W okresie zimowych ferii prowadzone są także mini zimowiska narciarskie dla dzieci, w których każde z dzieci będzie mogło skorzystać z zajęć z końmi. Inną ciekawą formą wypoczynku z końmi są wyjazdy w teren, jednak jazda w terenie odbywa się poza sezonem zimowym – od marca do późnej jesieni.

Cennik:

  • Nauka jazdy indywidualna na Hali 1 godz. 80 zł
  • Karnet 10h – 700 zł
  • Oprowadzanka – 20 zł 3 kółka (sezon letni,sezon zimowy)
  • Jazda w terenie 1h – 100 zł wyjazd indywidualny / 80 zł ulgowy
  • Lekcje na Lonży 30 minut – 60 zł (sezon letni, sezon zimowy)
  • Rajd konny – 300 zł / dzień

Kadra:

Kinga Grygiel – hodowca i instruktor. Uprawnienia: Przodownik Turystyki Górskiej,  specjalizacja  – jazda konna w stylu western (uprawnienia upoważniają do prowadzenia zajęć na ujeżdżalni, jak i w terenie).

KONTAKT

Gryglówka Ranch

Czynne codziennie w godzinach od 9:00 do 20:00

Zieleniec 67, 57-340 Duszniki Zdrój

tel. 722 27 22 27

www.ranch.gryglowka.pl

rancho-gryglowka-zieleniec-konie-04
rancho-gryglowka-zieleniec-konie-01
rancho-gryglowka-zieleniec-konie-03
rancho-gryglowka-zieleniec-konie-06
DCIM100MEDIADJI_0260.JPG
DCIM100MEDIADJI_0280.JPG
DCIM100MEDIADJI_0275.JPG
[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: