facebook

UNKNOWN

Po pierwsze bezpieczeństwo!

 

Sezon zimowy dla wielu z nas oznacza ćwiczenie ski(lli) oraz wiele okazji do pobijania swoich rekordów prędkości i nie tylko. #szuskowanko na stoku to przede wszystkim solidna dawka endorfin i dobrej zabawy. Choć robimy, co w naszej mocy, żeby zapewnić bezpieczeństwo na zielenieckich stokach, nie wszystkie sytuacje da się przewidzieć. A ostrożności nigdy za wiele. W tym roku przygotowaliśmy ofertę indywidualnego ubezpieczenia dla narciarzy i snowboardzistów szusujących pod Orlicą.

Dostępne w kilku wariantach ubezpieczenie polecamy nie tylko zaczynającym przygodę z jedną lub dwiema deskami. Dodatkowa ochrona sprawdzi się także dla żądnych adrenaliny i miłośników większych prędkości. Co najważniejsze, żeby wykupić polisę, nie musisz czekać w kolejce. Wszystko załatwisz w kilka minut za pośrednictwem naszej strony internetowej:

https://zieleniec-ubezpieczenia.e-skipass.pl/

Warianty polisy sportowej

Do wyboru dostępnych jest kilka opcji w zależności od tego, jak długi pobyt w Zieleniec Sport Arena planujecie. Pierwszą połowę zimowych wakacji intensywnie jeździsz, a w drugiej stawiasz na regeneracje w jacuzzi czy SPA? Nie ma problemu, możesz wybrać optymalny dla siebie wariant. Ceny kształtują się następująco:

  • 1 dzień – 7 PLN
  • 2 dni  – 10 PLN
  • 3 dni –  12 PLN
  • 4 dni –  15 PLN
  • 5 dni –  18 PLN
  • 6 dni  –  24 PLN

Teraz jeszcze warto sprawdzić, co gwarantuje ubezpieczenie:

  • NWI (obejmuje świadczenie na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu) na kwotę do 10 000 PLN
  • NWS (ubezpieczenie Na Wypadek Śmierci) na kwotę do 10 000 PLN
  • OC (ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej) na kwotę do 40 000 PLN
  • SS (ubezpieczenie w przypadku utraty Sprzętu Sportowego w trakcie obowiązywania ubezpieczenia) na kwotę do 3 000 PLN

Aby nie było wątpliwości czy niedomówień, kim właściwie jest „ubezpieczony”, spieszymy z konkretnych wyjaśnieniem. Ubezpieczony to osoba fizyczna mająca miejsce zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, na rzecz której zawarto umowę ubezpieczenia. Ogólne warunki ubezpieczenia znajdują się TUTAJ.

Bez zbędnych formalności, zakup online:

Kilka kliknięć, dwa scrolle i gotowe! Ubezpieczenie możesz kupić w szybki i wygodny sposób za pośrednictwem strony https://zieleniec-ubezpieczenia.e-skipass.pl/ lub kodu QR. Ten znajdziesz w naszych mediach społecznościowych, a także offline. Naklejki gotowe do zeskanowania czekają w najbardziej charakterystycznych punktach w Zieleniec Sport Arena. Spotkasz je przy kasach czy mapkach z trasami.

W prostym formularzu należy wypełnić podstawowe informacje osobowe —  imię, nazwisko, data urodzenia, e-mail oraz datę w której ma obowiązywać ubezpieczenie – czyli można zakupić ubezpieczenie wcześniej, przed przyjazdem do Zieleńca. Poprawność tych danych jest bardzo istotna, ponieważ to od niej należy ważność polisy. Jeśli zorientujecie się, że wkradła Wam się jakaś literówka, koniecznie skontaktujcie się z ekipą e-skipass. Niepożądane wypadki na stoku powinniście zgłosić bezpośrednio do Signal Iduny, potrzebne namiary znajdziecie na polisie, którą po zakończonym zakupie otrzymacie na wskazanego emaila.

Ubezpieczenie — akcja aktywacja

Wszystkie rodzaje polisy obowiązują na stoku i zaczynają działać z chwilą przekroczenia bramek przy stokach i obowiązują równo do godziny 23.59 tego samego dnia. System codziennie odnotowuje pierwsze przejście, tym samym aktywując ubezpieczenie. Nic więcej nie musisz ogarniać.

Możesz do woli (choć nadal z dozą ostrożności) śmigać po białym puchu. 23 km tras o różnym poziomie trudności są do Twojej dyspozycji.

Niezwykły mikroklimat i warunki w Zieleńcu sprawiają, że jest to także świetne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody ze sportami zimowymi. Co najważniejsze wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz na miejscu, od wypożyczalni sprzętu, po doświadczonych trenerów jazdy.

Bezpiecznych zjazdów i do zobaczenia na stokach!

 

 

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: