facebook

Odliczanie czas zacząć. 18 września rusza sprzedaż karnetów!

Dodano: 09.09.2021

Pamiętacie, jak żegnaliśmy się z Wami przedwcześnie pod koniec marca? Mamy wrażenie, że było to niespełna kilka dni temu, a minęło przecież ponad pięć miesięcy. Tymczasem za trzy, a może i wcześniej, zaprosimy Was na pierwsze szusownako w nowym sezonie. Na razie jednak rozpoczynamy odliczanie do otwarcia przedsprzedaży karnetów. Ona ruszy punktualnie o północy w nocy z 17 na 18 września. 

Choć pogoda jest jeszcze wybitnie letnia (uwaga, noce jednak bywają chłodne), a gdzieś na horyzoncie czai się jesień, przygotowania w Zieleńcu do nowego sezonu idą pełną parą już od wielu tygodni. Najważniejsze z nich dotyczą oczywiście przeglądów technicznych i przygotowania całej infrastruktury do, miejmy nadzieję, w miarę normalnej, długiej i śnieżnej zimy!

Save the date – 18.09.2021!

Tymczasem bardzo miło nam zakomunikować i zaprosić Was do otwarcia sprzedaży karnetów na zbliżający się sezon. Ona rozpocznie się o północy, 18 września. Warto zarwać noc, kupić najlepiej kilka skipassów, ponieważ ich cena będzie w pierwszej fazie przedsprzedaży bardzo atrakcyjna, i mieć spokój na resztę sezonu.

W ofercie znajdą się oczywiście karnety 2, 3 i 6-dniowe (w opcjach free i non-stop). Co najważniejsze – wysokość rabatów wyniesie od 25 do 30 proc. w porównaniu z cenami w trakcie sezonu. Karnety będzie można kupić oczywiście w naszym sklepie internetowym na stronie www.zieleniec.pl.

Wpadajcie do Zieleńca już dziś!

Zanim jednak zielenieckie stoki pokryje biały puch (Amerykanie wieszczą, że zima będzie w tym roku sroga…), zapraszamy Was do Zieleńca w ciągu najbliższych tygodni na rowery, spacery po górach, konie, wieże widokowe i wiele innych atrakcji okolicy oraz całej Ziemi Kłodzkiej.

Pomijając sezon zimowy, wrzesień i październik są zdecydowanie najlepszymi miesiącami do takich aktywności. Stabilna pogoda, optymalne temperatury, nie tak silnie wiejące wiatry, no i ponad wszystko przechodzące z letnich w jesienne barwy. To naprawdę świetna recepta na dobry wypoczynek i efektywną regenerację, nawet jeśli pobyt w naszych stronach miałby trwać tylko dwa czy trzy dni.

Czekamy na Was!

 


Co słychać w Zieleńcu?

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: