facebook

Kontakt

Dla firm

 

Zieleniec Sport Arena to czynny przez cały rok ośrodek, który w swe skromne progi zaprasza także wszystkich zainteresowanych organizacją ważnych wydarzeń firmowych. Zróżnicowana i szeroka oferta jeśli chodzi o noclegi, bogata i pyszna kuchnia, do tego sale doskonale nadające się do szkoleń, spotkań czy sympozjów.

Z drugiej strony Zieleniec i jego najbliższa okolica to znakomicie przystosowane miejsce do zorganizowania firmowego wyjazdu integracyjnego, którego częścią mogą być zawody disc golfa, górskie eskapady (w tym biegi survivalowe), a zimą oczywiście zawody narciarstwa alpejskiego czy biegowego.

Zakres wydarzeń firmowych, których możliwa jest w Zieleńcu organizacja, przedstawia się następująco: 

  • konferencje i sympozja
  • wyjazdowe posiedzenia zarządów spółek
  • szkolenia otwarte oraz szkolenia zamknięte
  • kursy przygotowawcze
  • wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne – w tym również organizowane na świeżym powietrzu

Szczegółowy zakres poszczególnych pozycji zależy od złożonego zapytania. Każdorazowo jednak oferta zostanie elastycznie dopasowana do poszczególnego wydarzenia – wraz z odpowiednio dobranym zapleczem noclegowym, gastronomicznym oraz określonymi szczegółowo atrakcjami (jeśli mowa np. o wyjeździe integracyjnym).

KONTAKT


Powierzchnie reklamowe

Zieleniec Sport Arena oferuje także potencjalnym partnerom biznesowym szereg powierzchni reklamowej, która rozlokowana jest w różnych miejscach i w wielu ośrodkach całej stacji narciarskiej.  W celu nawiązania współpracy, prosimy o kontakt z przedstawicielami konkretnego ośrodka. Dane wszystkich funkcjonujących w Zieleńcu ośrodków dostępne są w zakładce

KONTAKT.

 

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: