facebook

Powrót zimy pod Orlicę!

Dodano: 05.01.2022

W ostatnich dniach musieliśmy wykazać chwilę cierpliwości. Wszystko przez ocieplenie, które dotarło również w góry. Opłaciło się jednak chwilę poczekać, ponieważ dziś z samego rana do Zieleńca powróciła zima w najlepszym wydaniu. Temperatura na minus, opady na plus. I tego się trzymajmy. 

To jednak nie wszystko. Kolejne dobre wieści przynosi analiza prognozy pogody na najbliższe dni. Najważniejsze informację potwierdzają występujące aktualnie u nas zjawisko: całkiem sympatyczny mróz oraz opady śniegu. Czy potrzeba nam czegoś więcej?

Nasz ośrodek pracuje codziennie od 9:00 do 21:00. Czynne są także szkoły narciarskie, wypożyczalnie sprzętu, na pełnych obrotach działa zieleniecka gastronomia. Szykujemy się powoli do zimowych ferii, które już niebawem rozpoczną się w niektórych województwach.

W dniach z dużym natężeniu ruchu turystycznego rekomendujemy parkowanie na parkingu nr 1 przed Hotelem Zieleniec. Z parkingu można dostać się na stoki narciarskie i z powrotem wrócić na parking wyciągiem M3.

Tak więc pozostaje nam jedynie zaprosić Was do Zieleńca na stoki. Do zobaczenia! 

Zdjęcia z 6 stycznia:


Przypominamy, że w naszym ośrodku obowiązuje zaostrzony rygor sanitarny w związku z pandemią Covid-19. Wszystkie osoby przebywające w Zieleńcu są zobowiązane do ich przestrzegania. 


Zasady bezpieczeństwa

Oczywiście cały czas apelujemy o stosowanie się do zasad bezpieczeństwa, spośród których najważniejsze to:

  • zakrywanie ust i nosa bezwzględnie przez cały czas pobytu w ośrodku
  • zachowanie dystansu przede wszystkim w kolejkach do stoku i do kasy
  • jak najczęstsza dezynfekcja rąk
  • unikanie skupisk i podawania dłoni
  • płacenie bezgotówkowo – kartą lub telefonem

Rekomenduje się, aby – o ile to możliwe i nie będzie powodowało gromadzenia się osób w kolejce do przejazdu urządzeniami transportu linowego – na jednym krześle lub w jednej gondoli miejsca zajmowały osoby zamieszkujące w jednym gospodarstwie domowym lub mające wspólny nocleg lub wspólnie podróżujące do stacji turystyczno – narciarskiej.


Zachęcamy przed przyjazdem do lektury pełnej polityki bezpieczeństwa, która znajduje się pod poniższym linkiem

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: