facebook

Kup karnet nawet 25% taniej!

Dodano: 18.09.2020

Co roku jesteśmy zaskoczeni tym, jak szybko rozchodzą się karnety w pierwszej fazie przedsprzedaży. Widać, że bardzo jesteście spragnieni zimy i czekacie na pierwsze w tym sezonie #szusowanko. Wrzesień powoli dobiega końca, jeszcze jakoś te dwa miesiące musimy wszyscy wytrzymać.

Na razie pozostaje nam jeszcze korzystać z uroków jesieni, która do tej pory jest naprawdę przepiękna. Popołudniowy i wieczorny chłód rekompensuje piękna pogoda w ciągu dnia. Pozostaje trzymać kciuki, aby taka aura utrzymywała się jak najdłużej, co też pozwoli dobrze nam wszystkim przygotować się do zimy.

Niestety pula karnetów dostępna w pierwszej fazie przedsprzedaży, musiała się w końcu wyczerpać. Nie martwcie się jednak – nie wszystko jeszcze stracone. Żeby nie przedłużać i dać możliwość zakupienia skipassów do Zieleniec Sport Arena wcześniej i taniej, otwieramy kolejny wór karnetów. Tym razem dostępne będą już bez ograniczeń ilościowych, a faza trwać będzie aż do 31 października.

25% taniej

kupicie karnet 6-dniowy na dowolne dni w trakcie całego sezonu 2020/2021. Oszczędności w tym przypadku w stosunku do ceny regularnej to niemal 150 złotych (dokładnie 148,75 zł).

20% taniej

dostępne w przedsprzedaży do 31 października będą karnety 3-cio i 2-dniowy na dowolne dni w ciągu sezonu. 

15% taniej

kosztować będą karnety 6-dniowy non-stop (idealny karnet na ferie) oraz 3-dniowy non-stop (w tym przypadku to najlepsza opcja na pełny weekend od piątku do niedzieli).

Ważna informacja: wszystkie karnety ważne są w danym dniu przez 12 godzin, czyli w czasie pracy naszego ośrodka – od 9:00 do 21:00!

Karnety kupicie oczywiście w naszym sklepie internetowym:

Również w sklepie dostępne są także:

  • specjalne ubezpieczenia narciarskie
  • opcja spersonalizowania karty o własną grafikę (którą potem wysyłamy oczywiście do domu!)
  • pakiety treningów w zielenieckich szkołach narciarskich.

Jeśli już macie zakup karnetów za sobą, gorąco zachęcamy Was do odwiedzenia naszych pięknych stron w najbliższym czasie. Aura nas wręcz rozpieszcza. Jeśli podobna będzie szybko zbliżającą się jesień, zdążymy się jeszcze wszyscy nacieszyć urokami okolicznych gór, zanim z nieba lecieć zacznie biały puch. Ale wcale nie mamy nic na przeciwko takiemu rozwiązaniu!

Do zobaczenia na szlaku, rowerze lub koniach! 

 

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: