facebook

Przedsprzedaż na ostatniej prostej!

Dodano: 25.10.2021

Musimy się z tym wszyscy pogodzić, bo powstrzymać już tego nie damy rady. Ale też trzeba podkreślić, że nawet nie będziemy próbować – sezon narciarski zbliża się już nie krokami, a skokami. Za chwilę przecież listopad i zostanie już tylko jeden jedyny miesiąc do startu szusowanka pod Orlicą. Czy mieliście może okazję załapać się na tańsze karnety? 

Już tak zupełnie na poważnie to rzeczywiście odliczamy już nie tygodnie a dni do początku sezonu. Przygotowania i przeglądy idą bardzo sprawnie, bo wiele ułatwia też bardzo ładna w tym roku jesień. Swoją drogą jeśli będziecie mieli w ciągu najbliższych dni możliwość wzięcia dnia lub dwóch wolnego, wpadnijcie do nas. Choć oczywiście chłodniej, to w naszej części Sudetów jest wyjątkowo teraz pięknie. Zdecydowanie największym wyzwaniem na przestrzeni ostatnich dni był wiatr, ale według prognoz ma się w najbliższych dniach uspokoić. Ma też zrobić się słonecznie i całkiem ciepło.

Ale wróćmy do meritum i postawionego wcześniej pytania. Jeśli jeszcze nie udało się Wam kupić jeszcze karnetów na nowy sezon, to tylko do 31 października można zakupić Skipassy z rabatem sięgającym nawet 25%. W listopadzie Skipassy nie będą już tak tanie jak we wrześniu czy październiku, ale i tak będzie można załapać się jeszcze na bardzo przyzwoite rabaty sięgające nawet do 20%.

Zachęcamy więc do odwiedzenia naszego e-sklepu!  

Aby ułatwić Wam zadanie, poniżej wrzucamy jeszcze listę cen i wysokość zniżek, które będą obowiązywać do dnia rozpoczęcia sezonu:

  • 6 dniowy 12h dowolne – 25% taniej [KUP TERAZ]

  • 3 dniowy 12h dowolne – 20% taniej  [KUP TERAZ]

  • 2 dniowy 12h non-stop – 20% taniej [KUP TERAZ]

  • 6 dniowy 12h non-stop – 15% taniej [KUP TERAZ]

  • 3 dniowy 12h non-stop – 15% taniej [KUP TERAZ]


Ponieważ zimowe sezon naprawdę blisko, zachęcamy Was już dziś do rezerwowania noclegów – kalendarze w hotelach i pensjonatach naprawdę błyskawicznie się zapełniają. Ich pełną listę znajdziecie => TUTAJ.

Tymczasem uciekamy do naszych zajęć i zamykania powoli okresu przygotowawczego. Cały czas zapraszamy na jesienne spacery, odwiedzanie Zieleńca i pięknej wieży na Orlicy.

Na stokach widzimy się niebawem!

Czytaj więcej:  

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: