facebook

Ruszyła przedsprzedaż karnetów na sezon 2023/2024!

Dodano: 16.09.2023

Gotowi? Czy jesteście gotowi? Mamy nadzieję, że tak, bo właśnie dziś pierwszy kluczowy moment przedsezonowego okresu. Odpalamy przedsprzedaż karnetów na sezon narciarski 2023/2024. Jeśli chcecie złapać zniżki do 30%, działajcie, bo liczba skipassów ograniczona! 

⤵️ Najważniejsza rzecz – karnety na nowy sezon kupić w naszym e-sklepie ⤵️

 


Ale w związku z uruchomieniem przedsprzedaży mamy dla was też kilka świetnych wiadomości związanych ze zbliżającym z prędkością śniegu sezonem! 

Po pierwsze,

od dziś do końca pierwszej fazy przedsprzedaży możecie kupić karnety nawet 30% taniej! Dotyczy do karnetów 3 i 6-dniowych na dowolne dni w trakcie całego sezonu. Pozostałe będą tańsze w porównaniu z cenami regularnymi o 25% (2, 3 oraz 6-dniowe dzień po dniu).

Po drugie,

Zieleniec ominęła w tym roku inflacja. Ceny karnetów są dokładnie takie same, jak rok temu (mimo że obecnie inflacja wynosi ok. 10 procent!).

Po trzecie, 

wraca Niski Sezon. Wyciągi będą czynne wtedy od poniedziałku do czwartku od 9:00 do 16:00, natomiast w weekendy od 9:00 do 20:00). W sezonie wysokim kręcimy codziennie 09:00 – 20:00.

Po czwarte,

karnety możecie kupić online i zamówić z wysyłką do domu, możecie je dodatkowo oczywiście spersonalizować (własna grafika i odjechana foteczka!). Ale – uwaga – możecie je odebrać również w jednym z automatów sprzedaży, które postawione zostały w Zieleńcu! W razie potrzeby wysyłamy również na maila vouchery (należy wybrać taka opcję przy zakupie). Każdy więc z pewnością wybierze odpowiednie dla siebie rozwiązanie.

Przypominamy także o możliwości zakupienia w sklepie ubezpieczenia. To ważna sprawa, której rozpatrzenie gorąco polecamy.

Ważne: pierwsza faza przedsprzedaży trwa do 30 września lub do wyczerpania przeznaczonej na ten czas puli karnetów. Więc tutaj nie ma zmiłuj – kto pierwszy, ten taniej będzie sobie w Zieleńcu szusował!

Przypominamy, że karnety to Zieleńca kupicie w naszym sklepie online:

Tymczasem wracamy do przygotowań do kolejnego sezonu. Bo czas pędzi nieubłaganie. Ani się obejrzymy, a będzie połowa listopada i pewnie pierwsze opady śniegu oraz naśmnieżanie stoków.

Was z kolei gorąco zapraszamy do przyjazdu pod Orlicę jesienią, i to najlepiej jak najszybciej. Prognozy na najbliższe dni są doskonałe, a w Zieleńcu i okolicy jest naprawdę co robić. Przed południem rowerem, po południu spacerem, zachód słońca na wieży na Orlicy, kolacja w samym Zieleńcu. Wiele naprawdę nie trzeba, a jesienią, kiedy nieco wzmacnia się wiatr, naprawdę zieleniecki mikroklimat daje z siebie wszystko, co ma najlepszego.

A czy Ty, masz już karnet na sezon 2023/2024? Nie? To podrzucamy jeszcze link. Tak na wszelki wypadek 🙂

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: