facebook

Życzenia Świąteczne

Dodano: 10.04.2020

Pomimo przedwcześnie zakończonego sezonu zimowego to w Zieleńcu cały czas trwają prace  trwają prace przygotowawcze do sezonu letniego. Nasi pracownicy przeprowadzają konserwację wyciągów, remonty hoteli i pensjonatów oraz przygotowują całą infrastrukturę do lata. Wszyscy pozostajemy w nadziei, że już niedługo nasza rzeczywistość wróci do normalności, a na pustych ulicach Zieleńca i szlakach Gór Orlickich i Bystrzyckich ponownie pojawicie się Wy – turyści którzy co roku tak chętnie odwiedzacie naszą miejscowość niezależnie od pory roku.

Tymczasem dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nas w minionym sezonie zimowym i już dziś zapraszamy do nas w okresie po epidemii. A na chwilę obecną wszyscy wytrzymajmy ten okres i starajmy się pozostać w domach – dla bezpieczeństwa własnego, naszych bliskich i wszystkich z którymi mamy kontakt na co dzień.

Korzystając z okazji życzymy Wam dużo zdrowia, pogody ducha, cierpliwości w tym szczególnym chociaż nieco odmiennym w tym roku okresie Świąt Wielkanocnych.

Do zobaczenia miejmy nadzieję, że już niebawem.

 

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: