facebook

Zapisz się na szkolenie Line Free Collection!

Dodano: 07.03.2020

Czy znana jest Wam metoda Line Free Collection? To tak naprawdę swego rodzaju życiowa ideologia, której esencją jest posiadanie konia jednak w nieco mniej znanej powszechnie formie. Chodzi o to, aby wierzchowiec nie był ograniczony liną, cordeo ani czymkolwiek innym. Kluczowym słowem jest tu wolność nie tylko nas, ale właśnie przede wszystkim konia. 

Jest nam niezmierni miło ogłosić, że w czerwcu tego roku (dokładnie w dniach 11-12.06) będzie miało miejsce w Ranchu Gryglówka wyjątkowe szkolenie, które poprowadzi Honza Bláha – jeden z najlepszych trenerów na świecie. Będzie się ono skupiało właśnie na metodzie Line Free Collection, której celem jest nauczanie konia bez jakiegokolwiek sprzętu – z lekkością, w zaokrągleniu i balansie. Jest to sposób i przygoda dla ludzi, którzy naprawdę mocno chcą odnaleźć harmonię z koniem.

Informacje praktyczne i techniczne:

  • Do szkolenia może przystąpić maksymalnie 12 osób pracujących z koniem, natomiast liczba słuchaczy jest ograniczona do 50 osób!
  • Kursanci będą podzieleni na 3 grupy. W trakcie dnia szkoleniowego przewidywana jest przerwa obiadowa. Kurs prowadzi w języku angielskim Honza Bláha i będzie symultanicznie tłumaczony na język polski.
  • Osoby pracujące z końmi muszą posiadać kantar sznurkowy, linę do treningu naturalnego o długości 3,5 m zakończoną pętlą oraz bacik.
  • W kursie można uczestniczyć jako – uczestnik z własnym lub wynajętym z ośrodka koniem, można wybrać pracę z ziemi lub w siodle.

Wszystkie dodatkowe informacje na stronie wydarzenia pod tym linkiem.

 

 

 

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: