facebook

V edycja zawodów Zieleniec Open

Dodano: 13.05.2019

Zima w Zieleńcu należy rzecz jasna do nart i snowboardu. Jednak kiedy stoki pokryje piękna zieleń, a w powietrzu zadomowi się cieplejsza wiosna, do głosu dochodzą przedstawiciele innej, letniej dyscypliny sportu – disc golfa.

Powstałe w 2014 roku 10-dokłowego pole jest jedną z największych atrakcji nie tylko samego Zieleńca, ale i całego Dolnego Śląska. Nasze pole to nie tylko największy, ale i najwyżej w Polsce położony tego typu obiekt, na którego terenie już niedługo rozegrana zostanie V edycja międzynarodowego turnieju Zieleniec Open.

Od 31 maja do 2 czerwca

zaprosimy w nasze strony nie tylko profesjonalistów, którzy stoczą zapewne zaciętą walkę o mistrzowski tytuł, ale także wszystkich amatorów tego coraz popularniejszego sportu, których z każdym rokiem przybywa. Ponieważ będzie to przełom maja i czerwca, panująca wtedy aura powinna stworzyć niezapomnianą atmosferę na cały weekend.

Zawody Zieleniec Open rozegrane zostaną w 5 kategoriach:

  • Open
  • Kobiety
  • Master
  • GrandMaster
  • Juniorzy

Każdego z trzech dni rozegrana zostanie jedna runda na rozszerzonym specjalnie polu aż do 21 dołków (koszy) o łącznej długości ponad 3000 m.

Zarejestrować można się już dziś:

W tegorocznej, piątek już edycji zawodów udział weźmie przeszło 100 zawodników praktycznie z całej Europy – wystąpią u nas zawodnicy z krajów takich jak: Anglia, Austria, Czechy, Słowacja, Litwa, Finlandia, Niemcy, Szwajcaria i oczywiście Polska).

Tytułu w kategorii Open bronić będzie lokalny zawodnik, dyrektor turnieju i projektant pola do disc golfa w Zieleńcu – Szymon Wącior.

Zawody Zieleniec Open potrwają przez cały weekend. W związku z tym gorąco zachęcamy do rezerwowania noclegów z odpowiednim wyprzedzeniem. Pełna lista naszych hoteli i pensjonatów dostępna jest w poświęconej bazie noclegowej zakładce.

Wierzymy, że podobnie jak miało to miejsce w ubiegłych latach, i tym razem dopisze pogoda, a przede wszystkim Wy – drodzy pasjonaci disc golfa i samego Zieleńca, który nie tylko zimą jest godnym polecenia i odwiedzenia miejscem.

Do zobaczenia na polu! 

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: