facebook

Strefa Kibica Milki!

Dodano: 10.02.2020

Nasi skoczkowie narciarscy znów skaczą w tym sezonie wyśmienicie. Błyszczy szczególnie Dawid Kubacki, który ma najlepszy jak do tej pory sezon w karierze. Jeśli mielibyście ochotę wspólnie pokibicować biało-czerwonym wraz z przedstawicielami głównego sponsora polskiej reprezentacji w skokach, zapraszamy Was serdecznie do Zieleńca 15 i 16 lutego! 

Po raz kolejny marka Milka – oficjalny sponsor Polskiej Reprezentacji Skoczków Narciarskich – zaprasza miłośników sportów zimowych do wspólnej zabawy. W weekend 15-16 lutego na stoku w Ośrodku Narciarskim Nartorama w Zieleńcu marka słynąca z najdelikatniejszej czekolady z alpejskiego mleka, otworzy ostatnią w tym sezonie specjalną Strefę Kibica.

Wszystko rozpoczynamy wyjątkowo wcześnie, bo już godzinie 7.00! Aż do 14.00 na gości czekać będzie moc rozgrzewających atrakcji: m.in. gorąca czekolada, pyszne słodkości, strefa VR ze skokami narciarskimi 3D, fotobudka, strefa relaksu, liczne animacje, upominki i konkursy z nagrodami oraz DJ.

IMG_0117
IMG_0232
IMG_0277
IMG_5725

To jednak nie wszystko – w tym roku moment otwarcia strefy będzie transmitowany w telewizyjnej Dwójce w programie: „Pytanie na Śniadanie”!

Koniecznie odwiedźcie Zimowe Miasteczko Milka
i pokażcie, że jesteś Sercem z Naszymi!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: