facebook

Radio Opole w ośrodku Nartorama

Dodano: 04.02.2022

W tym roku nasi przyjaciele z Radia Opole obchodzą 70-te urodziny. Tym milej jest nam gościć ekipę tej stacji w zimowych „progach”  naszego ośrodka – okazji do wspólnego świętowania nigdy dość. W najbliższą sobotę kolejna – tym razem na stokach Nartoramy! 

Opole to najbliższe nam sercem (i odległością) duże miasto poza tymi, które znajdują się granicach naszego województwa. Dlatego w trakcie każdego sezonu gorąco zachęcamy mieszkańców Opolszczyzny do odwiedzania Zieleńca i korzystania ze wszystkich jego atrakcji.

Od kilkunastu sezonów współpracujemy też z redakcją Radia Opole. Odwiedzając Zieleniec, ekipa relacjonuje to, co dzieje się na stokach i poza nimi, zapraszając do wspólnej zabawy mieszkańców Opola i okolic oraz promując tym samym wśród nich nie tylko sam ośrodek, ale przede wszystkim ideę aktywnego spędzania wolnego czasu!

Najbliższa okazja do usłyszenia na antenie relacji i przede wszystkim spotkania dziennikarzy tej stacji w Zieleńcu już w najbliższą sobotę, 5 lutego z stoku Nartorama przy wyciągu N3. Poniższej szczegóły wejść antenowych i programów nadanych spod Orlicy:

Wejścia antenowe i konkursy:

  • „Kto rano wstaje” od 06:00 do 09:00 pasmo poranne towarzyszące wstawaniu i w drodze do pracy
  • „Dobry moment” od 09:00 do 12:00 pasmo towarzyszące w czasie pracy
  • „Twoje Radio Opole” od 12:00 do 15:00 pasmo towarzyszące w czasie pracy

Program na żywo nadawane z Zieleńca: 

  • „Mamy weekend” od 07:00 do 11:00
  • „Ze zdrowiem Ci do twarzy” od 12:00 do 15:00

Ekipa radia odwiedzi nas w tym sezonie raz jeszcze, 12 lutego (stok Winterpol).

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: