facebook

Radio Opole na zielenieckich stokach

Dodano: 23.01.2019

Radio Opole w Zieleńcu

Sobota, 26 stycznia to także pierwszy dzień zimowych ferii w województwie opolskim. Z tej okazji będziemy w Zieleńcu gościć plenerowe studio Radia Opole. Wprost ze stoku Mieszko popłynie w eter  m.in. program „Ze zdrowiem Ci do twarzy”  Katarzyny Zawadzkiej.  

W audycji trwającej od godziny 12:00 do 14:00 będziemy mieli okazję posłuchać o tym, jak przygotować się do jazdy na nartach i w jaki sposób zadbać o bezpieczeństwo na stoku. Sprawdzonymi poradami podzielą się z nami instruktorzy i eksperci w dziedzinie sportów zimowych.

Dodajmy, że Radio Opole gościć będzie również w dwie kolejne soboty (2 oraz 9 lutego), za każdym razem nadając z Zieleńca program specjalny.

Na antenie pojawi się również kolejny znany głos radiowy – Ewelina Wąs, która będzie miała wejścia „na żywo” z Zieleńca o 8:20, 9:40 oraz 10:50. 

Wszystkich chętnych Radio Opole zaprasza także do udziału w organizowanych na antenie konkursach w programie Na dzień dobry  (od 26 stycznia aż do 8 lutego), w których do wygrania będą karnety do Zieleniec Sport Arena. Oprócz tego wszystkie niezbędne informację dla narciarzy reporterzy Radia Opole będą podawać także podczas porannej audycji Mamy weekend, a wszystko spięte będzie w ramach trwającej cały czas akcji Zima z Radiem Opole! 

 

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: