facebook

Radio Opole w ośrodku Mieszko! 

Dodano: 24.01.2018

To już niestety ostatni tej zimy weekend z Radiem Opole. Nasi goście, którzy w sobotę i niedzielę odwiedzą Zieleniec, tym razem nadawać będą z ośrodka Mieszko. 

Radio Opole grało z nami w dwa poprzednie weekendy odwiedzając kolejne ośrodki. Na zakończenie akcji „Zima z Radiem Opole” już od 7:00 rano w sobotę stacja rozpocznie program „Mamy weekend” właśnie z ośrodka Mieszko.

Podobnie jak miało to miejsce przy wcześniejszych okazjach, o poranku powita nas Paweł Konieczny. Kolejną pozycją programu nadawanego z plenerowego studia Radia Opole będzie „Ze zdrowiem Ci do twarzy”, którą poprowadzi Katarzyna Zawadzka. Dzień zakończy Tomasz Wojtyłko audycją „Tak to działa”.

Przypomnijmy przy tej okazji, że do soboty, 27 stycznia w programie „Na dzień dobry” cały czas trwa konkurs, w którym do wygrania są 3 karnety na 29 wyciągów i kolei oraz 22 kilometry zielenieckich tras. Natomiast jeszcze w piątek (26 stycznia) będzie można wygrać samochód marki Seat z pełnym bakiem paliwa. Szczegóły dotyczące konkursu dostępne są na stronie Radia Opole . Gorąco zachęcamy do udziału w zabawie.

Prognozy pogody na weekend przedstawiają się bardzo optymistycznie. Zgodnie z nimi nad górami nareszcie zaświeci nieco więcej słońca, którego wszyscy mieliśmy ostatnio niedosyt. Weekend zapowiada się więc wyśmienicie, tym bardziej, że będą to ostatnie dni ferii m.in. dla województw dolnośląskiego, mazowieckiego czy właśnie opolskiego.

Partnerami akcji zimowej Radia Opole są Seat Lellek Opole.

Więcej informacji na temat całej akcji dostępnych jest na stronie internetowej Radia Opole. Warto wziąć także udział w sondzie dotyczącej ulubionych ośrodków narciarskich wybieranych przez mieszkańców województwa opolskiego.

DCIM100MEDIADJI_0368.JPG
DCIM100MEDIADJI_0373.JPG
DCIM100MEDIADJI_0062.JPG
[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: