facebook

Projekt Zima TVN w Zieleńcu!

Dodano: 20.02.2023

Przed nami ostatni tydzień ferii zimowych, który planujemy maksymalnie wykorzystać. Przerwę od zajęć zakończymy w świetnym stylu wspólnie z ekipą TVN. Zieleniec Sport Arenę 25 i 26 lutego odwiedzi Projekt Zima! W planie sportowe wyzwania, atrakcje i spotkania z inspirującymi osobowościami. Nie może Was zabraknąć!

W tym roku mamy zaszczyt współtworzyć finałową odsłonę Projektu Zima 2023. Impreza odbędzie się w następny weekend (25-26.02) pod Orlicą, a miasteczko projektu powstanie na Stoku Gryglówka. Już dzisiaj zapraszamy Was na to wyjątkowe wydarzenie pełne dobrej zabawy, zimowych aktywności i spotkań z gwiazdami telewizji.

Na odwiedzających Zieleniec Sport Arena w tym czasie czekają gry i zabawy sportowe, a także konkursy z nietuzinkowymi nagrodami. Nie zabraknie rozgrzewającej herbaty i poczęstunku. To wszystko w radosnej atmosferze i ze świetną muzyką w tle.

Relacje z Zieleńca poprowadzi Olivier Janiak w ramach popularnego programu “Co za tydzień” oraz reporterzy “Dzień Dobry TVN”, którzy będą poznawać tradycje, historię i atrakcje ośrodka i całej Ziemi Kłodzkiej. Prosto spod Orlicy poznamy też najświeższe prognozy pogody realizowane przez redaktorów z TVN24 i TVN24 BiS. Relacje na bieżąco będzie można śledzić również na oficjalnej stronie: www.projektzima.tvn.pl i w mediach społecznościowych Projektu Zima.

Uwaga!

Podczas trwania wydarzenia odwiedzający miasteczko Projekt Zima na stoku Gryglówka mogą zostać nagrani przez Telewizję TVN, co jest jednoznaczne ze zgodą na wykorzystanie wizerunku.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: