facebook

Ostatnia szansa na tańsze karnety!

Dodano: 24.11.2023

Uwaga, pilny komunikat! Jeszcze tylko do 30 listopada (najbliższy czwartek) macie szansę kupić taniej karnety na zbliżający się wielkimi krokami nowy sezon narciarski 2023/2024. Dodamy tylko, że gra jest naprawdę warta narty bądź deski – wszak chodzi o zniżki w wysokości nawet do 20 procent! 

To już naprawdę ostatnia prosta przed nowym sezonem. Jak możecie zobaczyć na kamerkach, w Zieleńcu zrobiło się biało, i mroźno, dzięki czemu mogliśmy uruchomić śnieżną artylerię. Na dziś wszystko wygląda to wszystko naprawdę dobrze. Mało tego, prognozy na kolejne dni również wprawiają nas w dobry nastrój. Uprzedzając pytania co do otwarcia sezonu to niestety, ale na dziś jest jeszcze za wcześnie aby wskazać konkretną datę.

Zanim jednak poinformujemy was o dacie startu sezonu, jeszcze dziś gorąc zachęcamy do zakupu karnetów. 

Tylko do 30 listopada możecie złapać skipassy taniej:

  • -20% na karnety na 6 dowolnych dni sezonu,
  • -15% na karnety: 2-dniowy dzień po dniu oraz na 3 dowolne dni sezonu,
  • -10% na karnety 3 i 6-dniowe dzień po dniu.

Zamów z własną grafiką i wysyłką do domu!

Karnety możecie kupić online i zamówić z wysyłką do domu lub odebrać w jednym z automatów sprzedaży (w przypadku zakupu voucherów).  Możecie je dodatkowo spersonalizować np. poprzez dodanie własnej grafiki. W e-sklepie macie możliwości zakupienia w również ubezpieczenia – zawsze mocno do tego zachęcamy. Ubezpieczenie – ważna sprawa.

Wraca niski sezon!

Przypominany również, że po krótkiej przerwie wraca Niski Sezon. Wyciągi będą w tym okresie czynne od poniedziałku do czwartku od 9:00 do 16:00, natomiast w weekendy od 9:00 do 20:00. W sezonie wysokim kręcimy codziennie od 09:00 do 20:00.


Nie masz pomysłu na święta? Sprawdź Zieleniec!


Paczka informacji praktycznych:

Wszystkie informacje na bieżąco również na:

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: