facebook

Pierwszą gwiazdkę najlepiej widać z Zieleńca

Dodano: 10.11.2023

Białe święta na nizinach są już rzadkością. Tym bardziej, że w miastach nie można przecież korzystać z armatek śnieżnych, a śnieg w sprayu poza choinką też średnio się sprawdza. Ale mamy tego problemu znakomite rozwiązanie! Jeśli chcecie prawdziwie białych i śnieżnych świąt… adres już pewnie znacie! 

Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat tylko raz się zdarzyło, że w święta śniegu było mniej, głównie ze względu na wysoką temperaturę. Zwykle jednak mamy go o tej porze mnóstwo, nie mamy jednak jak pakować go na wynos. Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko wziąć do ręki kalendarz i zaplanować w świąteczno-noworocznym okresie nieco wolnego. Na pierwszy rzut oka szału w tym roku nie ma, ale w praktyce 3 dni urlopu (27-29.XII) dają nam perspektywę 10-dniowego wypadu na szusowanko.

Jak takim plan mógłby wyglądać w praktyce? Poniżej krótka ściąga. I powiedzmy sobie szczerze, specjalnie skomplikowany plan to nie jest. Ale za to jaki aktywny!

  • 22-23 grudnia #szusowanko od 9:00 do 20:00
  • 24 grudnia #szusowanko od 9:00 do 16:00 i Wigilia
  • 25-30 grudnia #szusowanko od 9:00 do 20:00
  • 31.XII #szusowanko od 9:00 do 20:00 oraz opcja aż do 1:00 w nocy (na osobnym karnecie*).
    Przywitanie Nowego Roku oczywiście na stoku!
  • 1.I #szusowanko od 9:00 do 20:00

*Karnet sylwestrowy obowiązuje od godziny 19:00 do 1:00, a jego cena wynosi 120 PLN (normalny) oraz 100 PLN (ulgowy). 

Pamiętajmy jednak, że nie samym szusowankiem człowiek żyje, a w Zieleńcu obowiązuje zakaz rozbijania namiotów na stokach 😉 Gorąco więc zachęcamy was do rezerwowania noclegów – nasza baza czeka w gotowości i dysponuje jeszcze wolnymi miejscami w czasie świąteczno-noworocznego okresu. Ich jednak dość szybko ubywa, więc nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę.

Przypominamy, że cały czas możecie kupować karnety do Zieleniec Sport Arena w naszym internetowym sklepie. Warto też podkreślić, że zamroziliśmy zeszłoroczne ceny, więc za skipassy zapłacicie dokładnie tyle samo, ile w minionym sezonie.

Święta i Sylwester w Zieleńcu to z pewnością dobry pomysł na zakończenie tego wymagającego z pewnością dla większości z was roku. Rodzinna i świąteczna atmosfera w naszych hotelach i pensjonatach, znakomite warunki na stokach, perspektywa aktywnego wypoczynku i przede wszystkim doskonałej regeneracji dzięki zielenieckiemu mikroklimatowi.

Liczymy więc, że wszystkie te atuty naszej stacji przekonają was do przyjazdu pod Orlicę i spędzenie wspólnie z nami ostatnich dni starego i przywitanie nowego roku. Już dziś życzymy Wam, żeby był on (jeszcze) lepszy!

Do zobaczenia w Zieleńcu!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: