facebook

Kolej Skyway Express czynna dla ruchu turystycznego

Dodano: 08.04.2021

Nartorama Skyway Express w najbliższą sobotę i niedzielę (10-11 kwietnia) będzie realizować przewozy turystyczne – dla wszystkich turystów, którzy to akurat wybierają się na górską wycieczkę, aby jeszcze chociaż na chwilę zasmakować prawdziwej zimy oraz odetchnąć świeżym, zdrowym górskim powietrzem. Warto podkreślić, że pomimo kalendarzowa wiosna rozpoczęła się 21 marca to u nas wciąż króluje zima. Ostatnie dni to opady śniegu i ujemne temperatury.

AKTUALIZACJA:
Niestety, alez przyczyn niezależnych kolej 11 kwietnia w niedzielę będzie NIECZYNNA

Kolej linowa będzie czynna w godzinach od 09:00 do 16:00.

Cennik dla przejazdów turystycznych:

  • w dwie strony – 25 PLN normalny i 20 PLN ulgowy
  • w górę lub dół – 20 PLN normalny i 15 PLN ulgowy

Bilety ulgowe przysługują dzieciom do lat 10 i seniorom powyżej 65 lat. Dla grup powyżej 20 osób ceny ustalane indywidualnie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Przy tej okazji gorąca zapraszamy Was w nasze strony mimo zamknięcia ośrodka narciarskiego. To tak naprawdę jedyna okazja, aby chociaż na chwilę poczuć zimową aurę, która to wciąż utrzymuje się w Zieleńcu. Na razie zapraszamy na jednodniowe wypady, ale może nieco późniejszą wiosną, gdy sytuacja związana z pandemią się poprawi, w pełni korzystać z naszej bazy noclegowej, a latem może nawet gastronomicznej. Okoliczne góry, przede wszystkim mikroklimat do doskonałe tereny do spacerów i regeneracji organizmu.

Zaglądajcie czasem do nas – na stronę, do mediów społecznościowych – bądźcie z nami w kontakcie. Jak tylko sytuacja zacznie się poprawiać, będziemy Was o wszystkim na bieżąco informować.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: