facebook

Już dziś zaplanuj zimowy pobyt w Zieleńcu!

Dodano: 06.10.2023

Mamy świadomość, że to, co widzicie za oknem, z żadnej strony zimy nie przypomina. Prawdę mówiąc, ledwo przypomina jesień. Jednak nasi informatorzy dotarli do tajnych danych meteorologicznych, które mówią, że zima przyjdzie. I będzie naprawdę niezła. Co więc powiecie na to, aby już dziś zaplanować w Zieleńcu świąteczny pobyt lub aktywny wypoczynek w trakcie zimowych ferii?

W tym przypadku chodzi przede wszystkim o noclegi. Wolnych miejsc, szczególnie w okresie świąteczno-noworocznym oraz w czasie zimowych ferii, szybko ubywa. Przy okazji podrzucamy Wam małą ściągę z terminami:

15 – 28 stycznia 2024:
dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie

22 stycznia – 4 lutego 2024:
podlaskie, warmińsko-mazurskie

29 stycznia – 11 lutego 2024:
lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie

12 – 25 lutego 2024:
kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie

Możecie więc spokojnie już dziś wejść na stronę danego hotelu czy pensjonatu, zapoznać się z jego ofertą i zarezerwować noclegi w trakcie ferii.

Święta pod Orlicą? Dlaczego nie!

Zanim jeszcze dzieciaki zrobią sobie wolne od szkoły, zachęcamy Was do odwiedzenia Zieleńca w pozostałe weekendy, szczególnie jednak w czasie tegorocznych świąt. Mimo, że kalendarz nie jest specjalnie w tej kwestii łaskawy – wszak wolnego mamy tak naprawdę tydzień (przy wykorzystaniu 3 urlopowych dni), warto właśnie ten czas zaplanować na aktywny wypoczynek pod Orlicą. Tym bardziej, że to czas wyjątkowo w Zieleńcu popularny.

A może by tak podszkolić umiejętności?

Znacie nas dobrze, więc doskonale wiecie, że Zieleniec to przede wszystkim miejsce dla rodzin z dziećmi, w których stawiamy na naukę jazdy i podnoszenie narciarskich (i snowboardowych) umiejętności. Jeśli więc zarezerwowaliście już nocleg, możecie iść za ciosem i skontaktować się z którąś z naszych szkół. One już też powoli przyjmują zapisy, więc jest to doskonały moment na taki kontakt.

Szczególnie w przypadku dłuższych pobytów rekomendujemy wcześniejszą rezerwację, ponieważ lepiej można wtedy wszystko zaplanować pod kątem indywidualnych potrzeb. Jeśli chcecie, aby wasze dzieci brały lekcje, ale też myślicie o podniesieniu własnych umiejętności, im wcześniej ułożycie sobie taki harmonogram, tym bardziej dopasowany będzie on do waszych oczekiwań i możliwości.

Dodatkowo przypominamy, że cały czas, i to w lepszej cenie, możecie kupować SkiPassy do Zieleńca na cały sezon!

Na budowanie formy zawsze jest dobry czas!

Do początku sezonu na #szusowanko jeszcze pewnie ze dwa miesiące. Zanim więc zielenieckie zbocza pokryje warstwa najlepsze we wszechświecie materii, koniecznie wpadnijcie do nas wcześniej – na wypad w góry, na górskie pobieganie czy rowerowe podjeżdżanie. Sami widzicie, jaka wciąż jest pogoda – petarda. Więcej o tym, co można robić w Zieleńcu jesienią, przeczytacie => tutaj.

To co, widzimy się?

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: