facebook

Daj znać, co o nas myślisz!

Dodano: 24.11.2022

Ekscytujące śnieżne akrobacje, fantastyczna energia, wytrwałość w szlifowaniu nowych trików i szerokie uśmiechy od pierwszego zjazdu. Tak my widzimy was każdego roku, w trakcie każdego sezonu. Ale ponieważ bez was nie ma nas, chcemy dziś zapytać, jak wy czujecie się pod Orlicą. 

U progu  nowego sezonu chcemy zadać wam kilka pytań w specjalnej ankiecie. Jeśli macie parę wolnych minut w czasie podróży tramwajem czy w kolejce na poczcie, możecie do niej zerknąć. Będzie nam bardzo miło. Wszystko, po to byśmy mogli stale się rozwijać, dopracować ofertę i jeszcze lepiej spełniać potrzeby najlepszych narciarzy i snowboardzistów w Polsce. Wasze zadowolenie to dla nas największy priorytet. Czas na wypełnienie ankiety macie do 13 grudnia!

Sprawa jest prosta – wypełnij i wygraj karnet!


Jeśli masz chwilę, klikasz w link z ankietą. Wystarczy około 5 minut i 34 sekundy, kawałek klawiatury, telefon, tablet czy laptop. W arkuszu znajdziesz kilka pytań. Odpowiadasz na nie tak, jak czujesz. Twoje szczere odpowiedzi i opinie są dla nas bardzo ważne. Na końcu wybierasz przycisk „Prześlij” i gotowe!

Co dalej? Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni! Twoja opinia pomoże nam udoskonalić Zieleniec Sport Arenę. Ale to nie wszystko! Mamy też coś ekstra:

wśród uczestników naszego małego badania wylosujemy 5 karnetów 1-dniowych na nowy sezon 2022/2023!

Co ważne, nie musisz robić nic więcej poza wypełnieniem ankiety, aby mieć szansę na zdobycie wejściówki do śnieżnego szaleństwa pod Orlicą!

Nowy sezon na horyzoncie!

Kolejne kartki w kalendarzu oderwane, termometry pokazują coraz mniej kresek, powietrze zaczyna mieć charakterystyczny zapach. Wiecie, co to oznacza? Zima coraz odważniej zagląda do Zieleńca. Czy tak jak my, nie możecie się doczekać nowego sezonu pełnego szusowanka i adrenaliny?

Przygotowania do jego startu są w decydującej fazie. Nasi specjaliści dokonują przeglądów sprzętu, wypożyczalnie polerują kaski i ostrzą dechy, a szkoły narciarskie rozpisują harmonogramy zajęć. Wszyscy gotowi i stęsknieni czekamy na zimę i przede wszystkim na Was! Oczywiście z odwiedzinami nie musicie zwlekać do pierwszych śniegów. Szybkie sprawdzenie kondycji na szlakach jest zawsze dobrym pomysłem.

Do zobaczenia na stokach!

psssst – jak jeszcze nie wypełniliście ankiety, to raz jeszcze podrzucamy link. Dzięki!

 

Dokumenty do pobrania

Regulamin konkursu „Daj nam znać, co myślisz” 
Klauzula RODO

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: