facebook

Gotowi na nowy sezon?

Dodano: 16.09.2022

Wrzesień kojarzy się przede wszystkim z powrotami do szkoły czy pracy po wakacyjnych przygodach. Choć dla wielu nie jest to powód do radości, można spojrzeć inaczej na tę sytuację – wielkimi krokami zbliża się nowy sezon narciarski! Już za około trzy miesiące, a jeśli pogoda pozwoli to nawet szybciej, widzimy się na stokach pod Orlicą. Co wy na to? 

Zanim wskoczycie w kombinezony, odnajdziecie ulubione gogle i odkurzycie schowane w garażu kaski, możecie z nami rozpocząć wielkie odliczanie do otwarcia przedsprzedaży karnetów. Ruszamy punktualnie o północy z 23 na 24 września. Zapiszcie tę datę i nastawcie starannie zegarki, żeby nie przegapić przedsezonowych promocji.

24.09.2022 – ustawcie alarm w telefonach!

Panie i Panowie, chwila uwagi! Już za kilka dni rozpoczynamy oficjalną sprzedaż karnetów na sezon 2022/2023 i odmrażamy okazyjne ceny! Startujemy o północy 24 września. Warto zaznaczyć, że zakup skipassów w pierwszej turze przedsprzedaży to nie tylko świetna decyzja ze względu na wizję dobrej zabawy w kolejnych tygodniach, ale także bardzo ekonomiczna opcja. Ceny karnetów w tej puli są bardzo atrakcyjne. Prawdziwe win-win!

Na wszystkich łowców promocji czekają rabaty od 25 do 30 proc. w porównaniu z regularnymi cenami w trakcie trwania sezonu pod Orlicą. W ofercie będą dostępne skipassy w kilku opcjach – 2, 3 oraz 6-dniowe (w wersji dzień po dniu i na dowolne dni sezonu). Wejściówki do śnieżnego świata możecie kupić w naszym sklepie internetowym, który znajdziecie na stronie  www.zieleniec.pl już od 24 września!

Kręcimy od 9:00 do 20:00!

W tym sezonie czeka nas jedna istotna zmiana dotycząca godzin pracy ośrodka. W trakcie sezonu wyciągi i koleje będą do waszej dyspozycji o godzinę krócej, czyli nocna jazda możliwa będzie do 20:00. Nie jest tajemnicą, że jest to podyktowane dynamicznie zmieniającymi się cenami mediów w tym przypadku przede wszystkim prądu oraz przyłączenie się do swiatowej tendencji ograniczania zużycia energii elektrycznej. Wciąż to jednak aż 11 godzin, które można spędzić na nartach czy desce od świtu do wczesnego wieczora, którego pozostałą część można poświęcić na wiele innych atrakcji dostępnych w zielenieckich hotelach i pensjonatach!

Po co czekać do pierwszego śniegu, zajrzyjcie do Ziela jeszcze jesienią!

Po udanych łowach, nie musicie czekać z odwiedzinami do pierwszych opadów śniegu. Sezon na Zieleniec trwa cały rok! Okolice Ziemi Kłodzkiej obfitują w piękne trasy rowerowe o różnym poziomie trudności. Na rozpoczynających swoją przygodę z dwoma kółkami czeka także Family Bike Park. Z pewnością znajdziecie u nas coś dla siebie, aktywny odpoczynek a może czas na nowe hobby i inną perspektywę?

Wrzesień i październik w Zieleńcu to najlepszy czas na spróbowanie nowych form relaksu, czy doskonalenia sportowych umiejętności. Pogoda jest wtedy bardzo sprzyjająca – stabilne temperatury i niezbyt porywisty wiatr tworzą kompromis pozwalający, na odkrywanie okolicy. Piękne panoramy można podziwiać z wież widokowych, których w sąsiedztwie Zieleniec Sport Arena nie brakuje. Ponadto Ranczo Gryglówka zaprasza na wyjątkowe wyprawy konne grzbietami Gór Orlickich, w pakiecie niezapomniane przeżycia!

Koniec lata, nie musi oznaczać długiej przerwy od wypoczynku i urokliwych weekendów za miastem. Pomysłów na krótkie i dłuższe jesienne wakacje na Ziemi Kłodzkiej jest wiele. Warto pamiętać, że jesienne miesiące to także najbardziej kolorowy czas w roku! Dłuższe wieczory, mieniące się w słońcu liście i optymalne temperatury to przepis na udaną regenerację i reset od codziennego pośpiechu.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: