facebook

Dostępność wyciągów od 8 stycznia

Dodano: 05.01.2023

Nowy rok przywitał nas powiewem wiosny, która postanowiła powalczyć o wpływy pod Orlicą i to znacznie wcześniej niż miała to w zwyczaju. Choć wszyscy bardzo się staramy i robimy, co w naszej mocy, niestety nie mamy wpływu na termometry i panującą aurę. To oznacza, że jesteśmy zmuszeni częściowo ograniczyć działania naszej stacji co związane jest z wyłączeniem większości wyciągów. 

Pojedynek zima vs wiosna, wciąż się toczy i mocno trzymamy kciuki, żeby to powiew chłodu przechylił szalę zwycięstwa. Zanim jednak to nastąpi (a mamy nadzieję, że będzie to już za moment) podjęliśmy decyzję o wyłączeniu kilku tras oraz części kolei i wyciągów.

Od 9 stycznia do Waszej dyspozycji pozostają następujące wyciągi:

Gryglówka  kolej 4os. G1 i Talerzyk G2

czynne od 9:00 do 20:00

Jednocześnie zastrzegamy sobie oczywiście prawdo do zmiany powyższego harmonogramu w odniesieniu do zmieniających się warunków i frekwencji na stokach.

Aktualnie dostępne są u nas tylko wyznaczone części tras, które zostały przygotowane do jazdy – dlatego prosimy szusować tylko po wyznaczonych częściach stoku! Warunki panujące na stokach są dostateczne. Przed zakupem biletu, prosimy o zapoznanie się z warunkami panującymi na naszych stokach.

Mamy świadomość, że nie są to wiadomości, na które czekaliście. Co nie zmienia faktu, że walczymy do końca! Sytuacja pogodowa jest bardzo dynamiczna, nieustannie obserwujemy prognozy i mamy nadzieję, że już niedługo wrócimy do Was w pełnej krasie.

Wymienione koleje i wyciągi będą kręcić tak długo, jak tylko warunki pozwolą na bezpieczne korzystanie z tras. Oczywiście na bieżąco będziemy Was o tym informować zarówno w mediach społecznościowych, jak i na stronie. Przed wyjazdem na szusowanko zachęcamy do śledzenia sytuacji “na żywo” za pośrednictwem kamer online.

Do zobaczenia!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: