facebook

32. finał WOŚP! Licytacje

Dodano: 25.01.2024

Tegoroczny, 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 28 stycznia 2024 roku (jak zwykle w niedzielę). Tym razem celem zbiórki są płuca po pandemii, a zgromadzone w trakcie finału środki przeznaczone zostaną na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Mottem akcji jest „Tu wszystko gra OK!”. Jak co roku również Zieleniec Sport Arena włącza się w tą najlepszą na świecie akcję! 

W Zieleńcu zima na całego. Genialne warunki, mnóstwo gości z województw, które aktualnie wypoczywają, ale też z innych regionów kraju. Trudno o lepsze widoki pod Orlicą, tym bardziej, że aura w tym roku naprawdę dopisuje.

Skoro więc atmosfera jest u nas tak naładowana dobrymi emocjami i pozytywną energią, chcieliśmy przekazać jej nieco właśnie Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Dlatego też, podobnie jak w minionych latach, przekazujemy na rzecz WOŚP dwie super rzeczy, do których licytacji mocno Was zachęcamy.

Będą to:

Licytacje Zieleniec Sport Arena trwają do 1 lutego!

Jeśli jednak macie ochotę wesprzeć WOŚP również w innej formie, możecie rzucić okiem na wszystkie licytacje, które już trwają:

Możecie też zawsze wysłać SMS’a na rzecz WOŚP. Z pozoru niewiele, ale pamiętajcie, że to skala robi różnicę!

32. finał WOŚP. SMS

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: