facebook

Zieleniec zaprasza na weekend. Uwaga! Będziemy kręcić!

Dodano: 13.10.2017

Wobec takich prognoz pogody nie można przejść obojętnie. Słoneczna aura, temperatura znacząco przekraczająca 10 stopni, do tego fantastyczna, jesienna aura. W ciągu najbliższych dni naprawdę warto do Zieleńca zaglądnąć. 

Do sezonu zimowego jeszcze chwila pozostała. Nic jedna nie stoi na przeszkodzie, aby wobec optymistycznie wyglądających prognoz, uruchomić którąś z naszych kolei linowych. I tak w najbliższy weekend (14-15 października), wszystkich odwiedzających nasze strony turystów i gości zapraszamy na przejażdżkę koleją Nartorama.

Będzie ona czynna podobnie jak w sezonie letnim, czyli od godziny 10:00 do 17:00 zarówno w sobotę, jak i niedzielę. Zmianie nie uległy również ceny – wjazd lub zjazd kosztuje 10 złotych bilet normalny oraz 8 bilet ulgowy. Natomiast bilet w dwie strony kosztuje 16 (normalny) oraz 12 złotych (ulgowy).

Gorąco polecamy zatem odwiedzenie Zieleńca w ciągu tego weekendu. Będzie to doskonała okazja do spędzenia kilku wolnych chwil na świeżym powietrzu, być może także do bardziej aktywnego ruchu w kontekście zbliżającego się sezonu i budowania odpowiedniej formy. Nie oszukujmy się, że z niecierpliwością oczekujemy pierwszych opadów śniegu, które według zaprzyjaźnionych meteorologów z Norwegii, Rosji i Stanów Zjednoczonych mają nadjeść wraz z początkiem grudnia.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: