facebook

Kup karnet o 20 procent taniej!

Dodano: 31.10.2017

Nie oszukujmy się – zima jest coraz bliżej nas. Spadająca temperatura, lekkie opady śniegu w długoterminowych prognozach – najwyższy czas zacząć na poważnie przygotowywać się do narciarskiego sezonu!

Oprócz przeglądu sprzętu oraz zadbania o fizyczną formę, warto już dziś zaopatrzyć się w karnet narciarski do naszej stacji. Tym bardziej, że wciąż można je jeszcze kupić taniej niż w trakcie sezonu. W tym miejscu ważna informacja – od 1 listopada zmianie uległy jednak wysokości rabatów.

Najwięcej, bo aż 20 procent (czyli przeszło 100 złotych) będziemy mogli oszczędzić na skipassie, który ważny jest w godzinach od 09:00 do 22:00 na sześć dowolnych dni sezonu narciarskiego 17/18. Na wszystkie pozostałe rodzaje karnetów (2, 3 i 6 dniowe non-stop oraz 3 dniowy dowolny) obowiązywać będzie zniżka w wysokości 15 procent. Jednak dzięki niej zaoszczędzić można na karnecie nawet 60 złotych.

Oczywiście jak zawsze istnieje możliwość spersonalizowania karnetów (np. poprzez dodanie własnej grafiki lub zdjęcia), które możemy również wysłać do Was pocztą. Jest to o tyle dobre rozwiązanie, że przygotowując się do sezonu i przyjeżdżając już na stok, nie musimy martwić się o stanie w kolejce do naszego ośrodka – karnet będziemy mieć przecież w kieszeni, wystarczy więc po prostu udać się na stok (karnet nie wymaga aktywacji)

Co tam dobrego słychać w Zieleniec Sport Arena? Trwają ostatnie szlify i przygotowania, choć praktycznie wszystko jest już gotowe. Jeśli w prognozach pojawiłoby się trwalsze ochłodzenie z temperaturą poniżej zera, bylibyśmy w stanie nawet jutro odpalić armatki, które już rozlokowane zostały na stokach. Na razie jednak spokojnie czekamy na nadejście zimy – choć na jej niespodziewane uderzenie zawsze jesteśmy gotowi. Tym bardziej, że sezon zapowiada się naprawdę wyśmienicie.

Podobnie jak w latach minionych wiele się będzie u nas działo – począwszy od oficjalnego powitania zimy, poprzez okres świąteczno-noworoczny, zimowe ferie, różnego rodzaju zawody z Dziecięcym Pucharem Orlicy na czele i wieloma imprezami towarzyszącymi, które będą miały miejsce od początku grudnia aż po końcówkę marca. W tym sezonie uruchamiamy także dwa nowe wyciągi dydaktyczne – Antek I oraz Antek II.

Zachęcamy Was gorąco do śledzenia naszej strony i mediów społecznościowych. Wszędzie tam widać będzie, jak sami wyczekujemy już zimy i jak bardzo Wy za nią tęsknicie. Tak czy inaczej – bądźcie czujni – okazja do #szusowanka już niebawem!

 


KUP KARNET ON-LINE


 

 

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: