facebook

Wawel Truck, czyli ciężarówka pełna słodkości w Zieleńcu

Dodano: 30.01.2024

Lubicie słodkości? Z pewnością. A będziecie może w Zieleńcu w pierwszy weekend lutego? Jeśli nie, to podpowiadamy – warto szczególnie w tym terminie zaplanować szusowanko pod Orlicą. Oprócz świetnych warunków na stokach czekać będzie, w szczególności na Wasze pociechy, słodka niespodzianka. I to nie byle jaka!

2 i 3 lutego przyjedzie do Zielona ciężarówka. Będzie to jednak pojazd niezwykły rodem z bajki, bo wypełniony słodkościami znanej już w tej chwili na całym świecie polskiej firmy Wawel.

W jej magicznym wnętrzu każdy z maluchów będzie mógł spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek dla przyrody, poznać tajniki produkcji czekolady podczas zjazdu wirtualnym rollercoasterem oraz dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy na temat dobrych składników, z których produkowane są słodkości marki.

Całość zabawy w Wawel Trucku zwieńczy wejście do strefy Królestwa Dobrego Smaku gdzie będzie można skomponować i zabrać ze sobą mix swoich ulubionych słodyczy!

Wawel Truck zajmie miejsce w samym sercu naszej stacji – na głównym parkingu na przeciwko kolei Gryglówka G1. Dostępny 2 i 3 lutego w godzinach 10:00 – 16:00.

Początek lutego to sam środek szczytu narciarskiego i zimowego sezonu w Zieleńcu. Sroga zima, świetne warunki, niezwykła, bajeczna atmosfera sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi i dobrej zabawie na śniegu. Wawel Truck będzie więc jej doskonałym uzupełnieniem!

Czekamy na Was!

 

 

 

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: