facebook

Święta i Sylwester? Tylko w Zieleńcu!

Dodano: 01.11.2017

stok

Wyjątkowy czas, wyjątkowa atmosfera, wyjątkowe miejsce. Każdego roku wielu z Was postanawia właśnie w Zieleńcu spędzić święta i później Sylwestra. To wyjątkowe dla nas wyróżnienie – wszak w polskiej tradycji święta Bożego Narodzenia spędza się przecież przede wszystkim w domu.  

Wszystko wskazuje na to, że nie inaczej będzie w tym roku. Widać to choćby po liczbie już zarezerwowanych na święta i Sylwestra noclegów w naszych pensjonatach. Mało tego – wiele z tych rezerwacji dokonaliście jeszcze latem! Takiemu rozwojowi sytuacji trudno się jednak dziwić. Okres świąteczny w Zieleńcu jest naprawdę wyjątkowy. 

Bardzo dobre warunki, wyjątkowa atmosfera, przepyszna kuchnia

Dzieje się tak z kilku powodów. Pierwszym są warunki narciarskie, które w tym okresie są w naszej stacji bardzo dobre. Sezon w pełni rozpędzony, trasy dobrze przygotowane, często zima o tej porze roku jest już naprawdę sroga .

Ale narty nie są jedynym powodem, dla którego do Zieleńca przyjeżdżacie. To także wyjątkowa atmosfera tego miejsca panująca na stokach, ale przede wszystkim w naszych hotelach i pensjonatach, które właśnie na zbudowanie świątecznego klimatu stawiają najbardziej. No i na końcu (a może właściwie na początku) święta to także świąteczny stół i wyjątkowe potrawy, których zapach unosi się nad naszym ośrodkiem tuż przed i w trakcie samych świąt. Dbają o to szefowie kuchni naszych restauracji i barów.

Wszystko to spięte jest oczywiście klamrą ruchu na świeżym powietrzu i aktywnego spędzania wolnych dni, tym bardziej, że nasza stacja pochwalić się może wyjątkowym jak na polskie warunki klimatem.


Nie czekaj – kup karnet do Zieleniec Sport Arena już dziś!


Warto zatem ewentualny pobyt w Zieleńcu w świątecznym okresie zaplanować już dziś. Tym bardziej, że wolnych miejsc w hotelach i pensjonatach bardzo szybko ubywa. A im bliżej świąt, będzie ich z każdym dniem coraz mniej. Pełna lista miejsc, w których spędzić możecie czas dostępna jest pod tym linkiem

Wspólne kolędowanie

Już w trakcie samych świąt serdecznie zapraszamy Was do uczestniczenia w pasterce, która odprawiona zostanie oczywiście w kościółku świętej Anny – wyciągi w ten dzień czynne będą do godziny 16:00. 26 grudnia najpierw trakcie mszy, a potem w hotelach i pensjonatach kolędować będą kolędnicy kapeli góralskiej Janicki. W okresie świąteczno-noworocznym zagrają oni raz jeszcze – będzie to miało miejsce 29 grudnia.

W pozostałe dni w tym czasie szusować będziemy oczywiście od 9:00 do 22:00, natomiast w samego Sylwestra pojeździmy na nartach przynajmniej do godziny 1:00 w nocy! Do tego oczywiście pokaz sztucznych ogni i wiele innych atrakcji, o których informować Was będziemy na bieżąco. Karnet Sylwestrowy ważny jest od 19:00 do 01:00 w cenie 85,00 PLN normalny i 75,00 PLN ulgowy.

Tymczasem pozostaje nam wszystkim szykować sprzęt, formę, dobry humor i potężne dawki entuzjastycznej energii. Wszystko inne będzie już w Zieleńcu na Was czekać!

Do zobaczenia w Zieleńcu na Święta i Sylwestra!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: