facebook

„Snow Expo SKI&SNB test 2023”

Dodano: 26.01.2023

Myślicie o zakupie sprzętu narciarskiego, ale nie wiecie, który wybrać? W najbliższy weekend pod Orlicą będziecie mieli okazję rozwiać wiele wątpliwości. Zapraszamy na największe w tym sezonie testy jednej i dwóch desek! 

Zima z przytupem powróciła pod Orlicę. Tym bardziej zachęcamy was do wzięcia udziału w fajnym wydarzeniu, które już w najbliższy weekend (28-29 stycznia) odbędzie się w Zieleńcu. W trakcie Snow Expo SKI&SNB test 2023 absolutnie za darmo będziecie mieli okazję w jednym miejscu i czasie przetestować i porównać narty oraz deski wiodących firm. Mamy na myśli rzecz jasna nie tylko teoretyczne oglądanie, ale praktyczne ich wykorzystanie!

W pobliżu dolnej stacji Nartoramy swoje namioty z flotą testową i profesjonalną obsługą ustawią dystrybutorzy sprzętu, którzy przywiozą narty i deski z aktualnych kolekcji. Przy okazji będzie można poradzić się specjalistów oraz profesjonalnych narciarzy i riderów, natomiast serwismeni ustawią narty, deski i wiązania do testów. Wszystko po to, abyście mogli dobrać najlepszy i najbardziej odpowiedni dla siebie sprzęt. Co równie istotne – testowanie będzie przez cały weekend bezpłatne!

O dobrą atmosferę w trakcie całego weekendu zadba nagłośnienie firmy JBL. Partnerem wydarzenia jest GoPro, której to firmy urządzenia będzie można również testować dzięki firmie GoHero.pl.

Czekamy na Was!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: