facebook

Rabaty – ostatni dzwonek!

Dodano: 01.11.2023

Mamy dla Was dwie wiadomości – dobrą i nieco gorszą, ale wciąż pozytywną. Ta pierwsza to taka, że do rozpoczęcia nowego sezonu narciarskiego został mniej więcej miesiąc. Druga natomiast dotyczy tego, że od 1 listopada macie ostatnią szansę na zakup karnetów z rabatami – i to nawet 20-procentowymi!

Z nieukrywanym optymizmem przyglądamy się prognozom pogody. Tu chłodek, tam lekki śnieżek – dobrze zaczyna to wyglądać. W Zieleńcu trwają obecnie ostatnie szlify przed sezonem, możecie więc być spokojni – nie damy się zimie zaskoczyć. Może nawet to nam uda się ją podejść!

Infrastruktura kolejowo-wyciągowa przeszła już niemal w całości wymagane przeglądy tak by korzystanie z wyciągów było bezpieczne. Trwa jeszcze “audyt” stoków. Wszystko po to, aby możliwie najlepiej przygotować trasy na pierwszy opad śniegu i potem do użytku. Oczywiście nie zapominamy o naszych armatkach, które praktycznie już gotowe są do rozpoczęcia pracy. W tym przypadku oczywiście kluczowy będzie stały spadek temperatury w okolice 0 stopni (i poniżej).

Wracając jednak do sedna. Otóż od dziś aż do końca listopada uruchamiamy trzecią fazę przedsprzedaży karnetów do Zieleniec Sport Arena na zbliżający się sezon 2023/2024. Najważniejszą informacją jest to, że cały czas można załapać się na całkiem pokaźne zniżki:

    • 20% zniżki na karnety na 6 dowolnych dni sezonu,
    • 15% zniżki na karnety: 2-dniowy dzień po dniu oraz na 3 dowolne dni sezonu,
    • 10% taniej dostępne są z kolei karnety 3 i 6-dniowe dzień po dniu.

Karnety z rabatami do 20% możecie kupić online do 30 listopada 2023 i zamówić z wysyłką do domu lub odebrać w jednym z automatów sprzedaży (w przypadku zakupu voucherów), które znalazły miejsce w naszym ośrodku. Możecie je dodatkowo spersonalizować np. poprzez dodanie własnej grafiki. W e-sklepie macie możliwości zakupienia w również ubezpieczenia – zawsze mocno do tego zachęcamy. Ubezpieczenie – ważna sprawa.

Przypominany również, że w tym roku wraca Niski Sezon. Wyciągi w niskim sezonie będą czynne wtedy od poniedziałku do czwartku od 9:00 do 16:00, natomiast w weekendy od 9:00 do 20:00). W sezonie wysokim kręcimy codziennie 09:00 – 20:00.

Ponieważ bardzo zależy nam, abyście odpowiednio przygotowali się do nowego sezonu, zachęcamy gorąco do lektury tekstu poradnikowego, który pomoże zbudować odpowiednią formę. Znajdziecie w nim wszystkie niezbędne wskazówki oraz propozycje konkretnych ćwiczeń.

Jak zadbać o formę przed wyjściem na stok?

 


Paczka informacji praktycznych:

Wszystkie informacje na bieżąco również na:

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: