facebook

Start sezonu 2021/2022

Dodano: 29.11.2021

Tym razem komunikat będzie krótki, ponieważ zamyka się praktycznie w jednym zdaniu: w sobotę, punktualnie o godzinie 9:00 odpalamy oficjalnie nowy sezonu narciarski 2021 / 2022 w Zieleniec Sport Arena! Zima w górach piękna, warunki na stokach bardzo dobre. Kto melduje się w Zielu ręka do góry!

To zdecydowanie nasz ulubiony komunikat w ciągu całego roku i żaden inny nie może się z nim równać. Kapitalna aura, z jaką mamy od kilku dni do czynienia oraz naprawdę nieźle przedstawiające się prognozy przyniosły jedyna słuszną i tak spodziewaną decyzję:

w sobotę, 4 grudnia
ruszamy oficjalnie z nowym
sezonem narciarskim
2021/2022!

Czynne będą wszystkie koleje linowe, większość talerzyków
i wyciągów taśmowych
w godzinach 09:00 – 21:00
Szczegółową rozpiskę i rozkład jazdy podamy oczywiście do waszej wiadomości już bliżej weekendu. 

W tygodniu od 6 grudnia czynna będzie kolej Mieszko – możliwe że dojdą kolejne, ale szczegółowa informacja będzie dostępna pod koniec bieżącego tygodnia.UWAGA!
Jeśli ktoś z was miałby ochotę na krótką rozgrzewkę już w piątek (3 grudnia), w godzinach od 9:00 do 16:00 czynna będzie kolej 4 osobowa Diament!  


Czekamy na Was!
Przybywajcie całymi rodzinami, bo sezon zapowiada się naprawdę wyśmienicie.

 

Przydatne informacje:

 

Uwaga! ze względu sytuację związaną z pandemią Covid-19 w całym ośrodku obowiązuje zaostrzony rygor sanitarny. Wszelkie procedury opisane zostały szczegółowo na stronie internetowej, a także na znajdujących się w pobliżu kolei, wyciągów i tras tablicach informacyjnych. Wszystkie osoby przebywające w Zieleńcu są zobowiązane do ich przestrzegania. 

 

Zdjęcia z dnia 29 listopada:

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: