facebook

Zmiana wysokości rabatów w przedsprzedaży karnetów

Dodano: 28.11.2017

Rozpoczynamy sezon! A to oznacza niestety zmianę wysokości rabatów, które obowiązywać będą w przedsprzedaży skipassów już do samego końca sezonu. Od 1 grudnia będzie on wynosił 5%. 

5-proc. upust obowiązywać będzie na wszystkie rodzaje karnetów dostępne online za wyjątkiem karnetu 13-godzinnego (na 1 dzień), który dostępny jest w normalnej cenie. Jednak to nie jedyna opcja, dzięki której będzie można pojeździć w Zieleńcu taniej. Przypominamy, że wraz z rozpoczęciem sezonu, rusza przecież akcja Free Ski (Nocujesz i jeździsz za darmo), która trwać będzie aż do rozpoczęcia okresu świątecznego (i potem jeszcze w marcu).

Mimo niższego niż wcześniej rabatu na zakup SkiPassu, gorąco zachęcamy właśnie do kupowania ich za pośrednictwem naszej strony internetowej. Jest to zdecydowanie wygodniejsze rozwiązanie, a zakupione online karnety można dodatkowo spersonalizować o własne zdjęcie lub grafikę. 

Dzięki wcześniejszemu zakupowi karnetu, przyjeżdżając do Zieleńca, będzie go można po prostu mieć w kieszeni i od razu udać się na stok, bez konieczności stania w kasie. Co prawda ciągnące się kilometrami kolejki to już odległa przeszłość, jednak mimo wszystko warto z takiego rozwiązania skorzystać. No i zawsze zostanie nam w portfelu wspomniane wcześniej 5 procent.

Podkreślamy, że na wszystkie 29 kolei i wyciągów obowiązuje w nasze stacji jeden karnet. Można więc przemierzać nasze stoki wzdłuż i wszerz, bez konieczności odpinania nart i tylko z jednym „biletem”.

Podobna zniżka dotyczyć będzie także Sudety Ski, czyli wspólnego karnetu dla Zieleńca i Czarnej Góry. Począwszy od 1 grudnia aż do zakończenia sezonu (czyli zapewne przełomu marca i kwietnia) wynosić on będzie 5 procent.

Tymczasem zapraszamy Was gorąco do Zieleńca w nowym sezonie narciarskim. Wszystko dopięte zostało na ostatni guzik, stoki, jak na tę porę roku, są naprawdę bardzo dobrze przygotowane. Pozostaje nam tylko trzymanie kciuków za sprzyjającą aurę. Jeśli utrzyma się taka, jaka panuje w Zieleńcu obecnie, sezon będzie naprawdę wyśmienity.


KUP KARNET TERAZ!


 

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: