facebook

Fioletowa Strefa Kibica na stoku Diament!

Dodano: 24.01.2019

To zdecydowanie najmocniejszy początek zimowych ferii w Zieleńcu od lat. Jakby atrakcji komukolwiek było mało, 26 i 27 stycznia pojawi się u nas (stok Diament) jedna z najbardziej znanych na świecie marek – Milka. Pewnie coś kojarzycie. Tak, tak, to Ci od czekolady. 

Milka, stworzona z najdelikatniejszego alpejskiego mleka, od ponad 25 lat wspiera sporty zimowe. Oznacza to, że mamy ze sobą wiele wspólnego, bo w Zieleńcu panuje iście alpejski mikroklimat, a sportami zimowymi żyjemy tu przez 150 dni w roku.

Skąd obecność Strefy Kibica na naszym stoku? Milka w tym sezonie rozpoczęła strategiczną współpracę z Polskim Związkiem Narciarskim – jako oficjalny partner Polskiej Reprezentacji Skoczków Narciarskich Kadry A. Z tej okazji wystartowała kampania skierowana do wszystkich polskich kibiców skoków narciarskich „Milka. Sercem z naszymi”.

Właśnie dlatego w ramach szeroko prowadzonej kampanii, Milka zaprasza wszystkich kibiców skoków i sportów zimowych do wspólnej zabawy już w najbliższy weekend (26-27.01) na stok ośrodka Diament (przy karczmie) – miasteczko działać będzie od 11:00 do 17:00! 

Powstanie tam specjalne fioletowe miasteczko, gdzie czekać będzie na Was mnóstwo atrakcji:  bar z gorącą czekoladą, strefa VR – skoki narciarskie 3D, fotobudka i oczywiście strefa relaksu. Obowiązkowe miejsce dla wszystkich fanów skoków, jak i… czekolady!
W trakcie dwóch dni w strefie Milki organizowane będą też zabawy i konkursy, a atmosferę rozkręcać dodatkowo będzie DJ. Wszystko w towarzystwie mlecznej czekolady i w atmosferze rodem z wyjątkowego (mikro)klimatu Alp.

Prognoza pogody na pierwszy weekend zimowych ferii na Dolnym Śląsku na razie przedstawia się wyśmienicie – mniejszy niż w ostatnich dniach mróz, do tego coraz śmielej wyglądające zza chmur słońce. Wobec takiej perspektywy, panujących w stacji warunków i całej masy atrakcji, jakie planowane są na ten weekend, nie można przejść obojętnie.

Do zobaczenia w Zieleńcu! 

 

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: