facebook

Eska Winter City!

Dodano: 26.01.2022

Zieleniec Sport Arena ma wielu dobrych znajomych. Ma też wielu przyjaciół. I do tego grona należy bez wątpienia ekipa Radia Eska, która już tradycyjnie, i to dwukrotnie, odwiedzi naszą stację w szczycie narciarskiego sezonu. Pierwsze spotkanie już w ten weekend (28-30.01) na stokach Diament!

Miasteczko

Za nami już 4 lata realizacji ESKA WINTER CITY, przez ten czas dostarczyliśmy wspólnie mnóstwo radości i doskonałej zabawy na stokach.  W tym roku przyjmujemy nieco inną formułę ze względu na panujące obostrzenia, a miasteczko Radia Eska zostanie specjalnie przygotowane względem bezpieczeństwa uczestników, jak i samej ekipy. Będzie można w nim oczywiście przystąpić do zawodów na konsolach oraz do specjalnych zadań, które otrzymają od ekipy znajdującej się na stoku. W tym czasie specjalne patrole ESKI będą kontrolować zasady bezpieczeństwa. Do tego oczywiście konkursy z nagrodami, a do wygrania m.in.: deska Radia Eska i głośniki JBL!

Na antenie

Na czas akcji weekendy w Radiu ESKA zostaną relacjom z narciarskich stoków, aby słuchacze byli co godzinę informowani o tym, gdzie warto się wybrać na zimowe szaleństwo. Wszystko na antenie w specjalnych serwisach ESKA WINTER CITY, które będą mieć lokalny charakter i różnorodną formę.

Serwis internetowy

Eskawintercity.pl strona akcji i platforma do komunikacji z użytkownikami i fanami.. Na stronie znajdą się między innymi foto relacje, video relacje oraz artykuły z podjazdu ekip ESKA WINTER CITY. Wszystko oczywiście będzie publikowane również w mediach społecznościowych Eski!

Plan działań

Zapraszamy gorąco do wspólnej zabawy!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: