facebook

Dzień dobry w Nowym Roku!

Dodano: 01.01.2023

Cóż to była za noc, tanecznym szusem wjechaliśmy w 2023 rok! Slalomy z dawką adrenaliny, masa śmiechu i dużo zabawy towarzyszyły nam aż do 1:00. Wspaniała zabawa, pełna radości i inspirujących ludzi trwała jeszcze długo po zatrzymaniu wyciągów. Dziękujemy Wam za wspólne świętowanie! 

Wyspani? A może zapytamy inaczej, czy Wy też jesteście w teamie „po co spać, jak można szusować”? My już od rana w gotowości, meldujemy, że od 9:00 do 20:00 kręcimy na całego! Kto wpada na pierwsze w tym roku slalomy pod Orlicą?

Nowy Rok zaczęliśmy z przytupem i w świetnym rytmie, choć przyznamy szczerze, że aura mogłaby być nieco lepsza – jak na tę porę roku jest zdecydowanie za ciepło! My jednak każdego dnia dokładamy wszelkich starań, żeby z warunków, które oddaje nam do dyspozycji pogoda, „wycisnąć” wszystko, co się da. Jak pomarańczę. Tyle że białą. Z optymizmem spoglądamy też w prognozy, ponieważ na horyzoncie widać wreszcie lepsze (niższe) wartości temperatury!

Mamy nadzieję, że #2023 przyniesie wiele wspaniałych przygód, okazji do odkrywania nowych pasji i czasu na szlifowanie zimowych (ski)lli w Zielu. Życzymy Wam siły do realizacji wszystkich postanowień, choć uważamy, że poza regularnym odwiedzaniem Zieleniec Sport Arena nie musicie wiele wpisywać w kajeciki 😉

A skoro już o zjazdach mowa, przypominamy, że w 2023…

kręcimy dla Was codziennie od 9:00 do 20:00

W tych godzinach działają także wypożyczalnie sprzętu i większość szkół nauki jazdy, które znajdziecie tu przy zielenieckich stokach. Profesjonalna kadra pomoże Wam rozpocząć przygodę z jedną czy dwiema deskami, pod ich okiem wejdziecie też na kolejny poziom wtajemniczenia, poznając nowe możliwości nart i desek.

A gdyby tak w tym roku January zamienić w Zielnuary, znaleźć więcej wolnych dni na śnieżne szaleństwo i odkrywanie pięknej Ziemi Kłodzkiej? Brzmi jak plan! W naszym wyjątkowym regionie nie można narzekać na nudę. Urokliwe miasteczka, intrygujące tajemnice, labirynty i wiele więcej. To wszystko w towarzystwie wyjątkowych panoram, które oczarują najbardziej wymagających obserwatorów. Wystarczy sprawdzić prognozę, pamiętać o grubej czapce oraz rękawicach. Z takim wyposażeniem można wspinać się na pobliskie wieże widokowe i podziwiać krajobrazowy seans. W roli głównej światło grające na wierzchołkach Sudetów i mieniący się biały puch.

Spragnionym zimowych emocji i doświadczeń polecamy zajrzeć do Stajni Gryglówka, a także sprawdzić ofertę kuligów organizowanych w okolicy Zieleńca. Przejażdżka tradycyjnymi saniami wśród ośnieżonych lasów to przygoda, która zostaje w pamięci na długo.

Do zobaczenia pod Orlicą!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: