facebook

DPO: zapraszamy na IV rundę zawodów

Dodano: 21.02.2022

W ostatnią sobotę (26 luty) zimowych ferii odbędzie w Zieleńcu kolejna odsłona zawodów o Dziecięcy Puchar Orlicy. Zapowiadają się znakomite warunki i piękna pogoda. Was prosimy o zabranie dobrej formy i świetnych humorów. 

Zima w Zieleńcu ma się świetnie, co potwierdzają też prognozy na kolejne dni. Lekki mróz (do -5 stopni), co drugi dzień opady śniegu. Na horyzoncie widać też słoneczne dni, co tylko sprowadza nas do tego, aby zachęcać Was do odwiedzania naszej stacji kiedy tylko będziecie mieli do tego sposobność. Koleje i wyciągi pracują pełną parą, trasy są cały czas odpowiednio przygotowywane. Jeśli trzeba, to oczywiście uruchamiamy nasze śnieżne potwory, żeby niczego, a przede wszystkim śniegu wam w Zieleńcu nie brakowało.

Warto wpaść pod Orlicę również w najbliższy weekend – w sobotę odbędą się kolejne zawody w ramach najstarszego w regionie cyklu zmagań na śniegu – Dziecięcego Pucharu Orlicy.

Trasa zawodów zostanie ustawiona jak zwykle na stoku W5 przy Vital & SPA Resort Szarotka. Start pierwszego zawodnika punktualnie o godzinie 11:30. W razie nieprzewidzianego pogorszenia się warunków (na co na razie prognozy wcale nie wskazują), wtedy godzina rozpoczęcia zawodów może ulec zmianie.

Dla przypomnienia podrzucamy wam najważniejsze informacje dotyczące udziału w zawodach: 

Zapisy:

  • poprzez formularz,
  • w dniu zawodów od 9.30 do 11.00 w sekretariacie zawodów, który mieści się w budynku w budynku Vital & SPA Resort Szarotka (ul. Zieleniec 72, 57-340 Duszniki Zdrój)

Kategorie wiekowe:

  • Smerfy: rocznik 2016 roku i młodsze;
  • Skrzaty: rocznik 2014-2015;
  • Krasnale: rocznik 2012-2013;
  • Starsze Krasnale: rocznik 2009-2011;
  • Elfy: rocznik 2006-2008;
  • Open: rocznik 2005 i starsze.

O rozpoczęciu zapisów będziemy Was oczywiście informować za pośrednictwem naszej strony internetowej i mediów społecznościowych.

Oficjalna strona zawodów:

Patronem medialnym cyklu zawodów jest:

Dokumenty:

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: