facebook

DPO. Edycja dolnośląska – czas start!

Dodano: 31.01.2019

2 lutego, 11:30. Wszyscy zwarci, gotowi, pełni energii i pozytywnych emocji. Taka zapowiedź może dotyczyć tylko jednego – kolejnej rundy zawodów w ramach Dziecięcego Pucharu Orlicy. Liczymy, że frekwencja będzie wysoka, wszak to sam środek ferii między innymi na Dolnym Śląsku.

Mało który widok jest tak przyjemny, jak chmara rozgrzewających się i przebierających nogami dzieciaków, które aż palą się do tego, aby stanąć na starcie i ruszyć na trasę slalomu. Mamy to szczęście, że owy widok towarzyszy nam dość regularnie po kilka razy w sezonie już od… 24 lat.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak zaprosić Was do udziału w kolejnych zawodach, które są właściwie półmetkiem zmagań w ramach całego cyklu w tym sezonie. Edycja dolnośląska odbędzie się w najbliższą sobotę, 2 lutego, a jej przebieg oraz zasady będą identyczne, jak miało to miejsce w poprzednich rundach. Start zawodów o godzinie 11:30, trasa przygotowana zostanie jak zwykle  na stoku W5 przy Vital & SPA Resort Szarotka.

Kto może startować?

Praktycznie wszyscy – niezależnie od wieku. Oczywiście zawody adresowane są przede wszystkich do młodszych pokoleń, jednak nie chcemy imprezy zamykać absolutnie przed nikim. Dla przypomnienia więc kategorie wiekowe:

  • Smerfy: rocznik 2013 roku i młodsze;
  • Skrzaty: rocznik 2011-2012;
  • Krasnale: rocznik 2009-2010;
  • Starsze Krasnale: rocznik 2006-2008;
  • Elfy: rocznik 2003-2005;
  • Open: rocznik 2002 i starsze.

Zasady? Przede wszystkim bezpiecznie i fair play

Wszystkich chętnych do udziału w zawodach zapraszamy do zapoznania się z dostępnym pod tym linkiem regulaminem.

Jak się zapisać?

Jak najszybciej – to najlepiej. Zapisy przyjmowane są w następujących formach:

  • mailowo na adres marcin@tandt.pl do dwóch dni przed każdymi zawodami;
  • w dniu każdych zawodów od 9.30 do 11.00 w sekretariacie Pucharu, który mieści się w budynku „Szarotki” pod adresem ul. Zieleniec 72, 57-340 Duszniki Zdrój
  • online

Pamiętajcie, że wszystkie rundy DPO zaliczane są do klasyfikacji generalnej. Warto więc startować w każdej edycji i zbierać do niej punkty. W wielu kategoriach trwa niezwykle zacięta walka, której kolejną odsłonę będziemy z pewnością mieli w najbliższą sobotę.


Czekamy na Was!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: