facebook

Zieleniec zaprasza na przedsezonowe #szusowanko!

Dodano: 16.11.2017

Nie możecie doczekać się początku sezonu? Nic dziwnego – sami też odliczamy już do tego momentu godziny, niektórzy z nas nawet minuty. Zanim nastąpi jeszcze ten przez wszystkich oczekiwany moment, chcieliśmy zaprosić Was na małą rozgrzewkę w najbliższy weekend.

Nie chodzi jednak o wspólne ćwiczenia na świeżym powietrzu – choć one są przecież równie ważne – mamy na myśli odrobinę przedsezonowego #szusowanka. Jak będzie to możliwe? Cóż, w tym miejscu mamy dla Was doskonałą wiadomość, że w sobotę i niedzielę czynne będą… PIERWSZE W TYM SEZONIE NARCIARSKIE WYCIĄGI!

W godzinach od 9:00 do 16:00 odpalamy w ośrodku Nartorama wyciąg N3 (215 m), zwany potocznie Patyczakiem 1 oraz N4 (147m, Patyczak 2), wokół których będzie można już całkiem nieźle pojeździć. Ceny obowiązywać będą oczywiście zgodnie z cennikiem w niskim sezonie.

To oczywiście jedynie wstęp do właściwego sezonu, którego otwarcie nastąpić powinno wraz z początkiem grudnia. W celu potwierdzenia ostatecznej daty, zachęcamy Was do śledzenia naszej strony i profili w mediach społecznościowych, gdzie na bank ta informacja pojawi się jako pierwsza. Dziś pozostaje trzymać kciuki za aurę, która na razie wygląda naprawdę bardzo dobrze. Prognozy na najbliższe dni są optymistyczne, jednak musimy być bardzo ostrożni w wyciąganiu daleko idących wniosków.

Sprawdzalność długoterminowych prognoz pogody ma mimo wszystko trochę wspólnego z wróżeniem z fusów, szczególnie, jeśli na myśli mamy tereny górskie. Oczywiście jest zimno, temperatura poniżej zera. Ale pamiętajmy, że nawet lekkie ocieplenie i silny wiatr, który bywa w tych stronach dość często spotykanym zjawiskiem, może w mgnieniu oka pomieszać szyki. Na co oczywiście nie liczymy, ale koniecznie brać musimy pod uwagę. Dlatego też gorąco zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej i mediów społecznościowych, gdzie na bieżąco publikować będziemy informacje odnoszące się do aktualnie panujących w Zieleńcu warunków.

FREE SKI!

Tymczasem czekamy na Was w najbliższy weekend. Szykujcie sprzęt, zadbajcie o formę i ponad wszystko nie zapomnijcie o odpowiedniej rozgrzewce. I nie ma znaczenia, czy jeździć będziecie na trasach wokół Patyczaka, na Spacerowej czy na Serpentynie. Zasady wszędzie obowiązuję te same – dobry sprzęt, odpowiednie przygotowanie i porcja rozsądku spakowana w plecaku.

Cóż, aż łezka się wokół kręci, ale chyba już możemy pozwolić sobie na tradycyjne pozdrowienie…

DO ZOBACZENIA NA STOKU!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: