facebook

Zdrowych i rodzinnych świąt!

Dodano: 24.12.2020

Nie rozpamiętujemy specjalnie tego, co było. Akceptujemy rzeczywistość, jednak nasze myśli wybiegają w tę nie najdalszą przyszłość, co do której nie mamy wątpliwości – będzie lepsza, mroźna i śnieżna. Dziś jednak na chwilę się świątecznie zatrzymujemy, aby spędzić czas w gronie najbliższych. Później do niedzieli 27 grudnia będziemy jeszcze czekać na Was na stokach przed nieco dłuższą przerwą. 

Dlatego też przy tej wyjątkowej okazji chcieliśmy życzyć Wam ponad wszystko i jak chyba nigdy do tej pory zdrowia. Dbajcie o siebie, pilnujcie formy, bo obostrzenia, wirusy i inne dziwne rzeczy przeminą, a śnieg, góry i cudownej atmosfery nikt nam nie zabierze (nawet jeśli czasowo jest to nam ograniczane). Niech te święta, choć inne niż do tej pory, będą dla Was radosnym, spokojnym  czasem w gronie najbliższej rodziny. Jeśli znajdziecie w ciągu tych najbliższych dni chwilę, aby odwiedzić nas na stokach – pamiętajcie, do niedzieli kręcimy, ile się da! (szczegóły poniżej). Na koniec dodajmy, że życzymy zarówno Wam jak i nam jak najszybszego powrotu do normalności – tej za którą wszyscy tak bardzo tęsknimy.

Już po 27 grudnia będziemy cały czas pilnować zielenieckich dobrodziejstw (na tyle, na ile pozwalają przepisy) i czekać, aż z pełnym impetem i energią wrócicie na stoki. Bo mocno wierzymy, że początek nowego roku będzie jednocześnie początkiem końca wydarzeń, które chcielibyśmy zostawić głęboko w historii 2020 roku.

Pamiętajcie, że w dniu wigilii kręcimy do 16:00, a od 25 grudnia do niedzieli (27 grudnia) od 9:00 d0 21:00! 

 

Wesołych, zdrowych, spokojnych świąt

i raz jeszcze #szusowanka!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: