facebook

Projekt Zima TVN zawita do Zieleńca 

Dodano: 30.01.2018

Już 3 i 4 lutego czeka nas kolejne wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w Zieleńcu. Tym razem odwiedzi nas ekipa stacji TVN z projektem Zima 2018! 

3 lutego, punktualnie o godzinie 9:00 nastąpi oficjalne otwarcie imprezy. Przez dwa dni czeka nas potężna dawka atrakcji – konkursy, animacje, zawody sportowe oraz oczywiście spotkania z ciekawymi postaciami świata show-biznesu i nie tylko.

Relacje z „Projektu Zima” przekażą widzom m.in. Olivier Janiak w programie „Co za tydzień”, emitowany tym razem na antenie TVN oraz TVN Style oraz reporterzy „Dzień Dobry TVN”! Tegoroczna edycja projektu zagości na stokach Bartuś i Gryglówka.

Jak szczegółowo przedstawia się rozkład jazdy? Poniżej informacje, które mogą okazać się bardzo pomocne przy planowaniu całego weekendu. Będzie się działo, oj będzie!

Sobota – Niedziela (3 – 4 lutego)

9.00 – Otwarcie strefy Projekt Zima 2018

9.30 – 13.00 Animacje i konkursy  – strefa Projekt Zima (stacja dolna)

9.00 – 16.00 Muzyka na stoku DJ – strefa Projekt Zima (stacja dolna)

9.30 – 12.00 Slalom narciarski i snowboardowy – trening (stok Gryglówka)

12.00 Spotkanie z Gwiazdą TVN – Mateusz Zielonka (zwycięzca Masterchef)

12.00 – 14.00 Szkółka narciarska Projektu Zima

13.00 – 15.00 Slalom narciarski i snowboardowy – zawody z pomiarem czasu (stok Gryglówka)

14.00 – 16.00 Animacje i konkursy  – strefa Projekt Zima (stacja dolna Gryglówki)

9.00 – 15.30 Strefa Chill – leżaki, gorąca czekolada (stacja górna Gryglówki)

9.00 – 16.00 Tor slalom snowtubing dł. ok. 100 m  (stacja dolna ośla łączka na stoku Bartuś)

16.00 – zamknięcie strefy Projekt Zima 2018

Na obszarze „Projektu Zima” znajdować się będą także miejsca dla partnerów akcji: Dolny Śląsk – Urząd Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, Dolina Noteci – producent karmy premium dla psów i kotów, Freeway OMT – dystrybutor GoPro, a także Termy Cieplickie.

Warunki w stacji narciarskiej są doskonałe. Prawie metr śniegu na stokach, wszystkie koleje i wyciągi pracujące pełną parą. W tym tygodniu gościmy przedstawicieli kolejnych województw, którzy rozpoczęli ferie – do Zieleńca zjechali narciarze dosłownie z całej Polski. Cały czas coś się u nas dzieje, tym bardziej, że kręcimy cały czas codziennie aż do 22:00 (Nocna Jazda na maksa!)

Jeśli nie macie już (albo jeszcze) zimowych ferii i szukacie pomysłu na najbliższy weekend, przyjeżdżajcie do Zieleńca. Wizyta ekipy TVN to główny, ale nie jedyny do tego powód. Innym równie istotnym jest panująca u nas atmosfera. A ta jest naprawdę wyjątkowa. Zima trzyma się u nas mocno od przełomu listopada i grudnia i nie chce odpuścić! I niech nie odpuszcza. Najlepiej aż do… majowego weekendu 🙂

Do zobaczenia!


UWAGA:

Wszystkie osoby znajdujące się na terenie stoku narciarskiego Zieleniec Sport Arena w dniach 03-04.02.2018 r. wyrażają zgodę i udzielają prawa na użycie swojego wizerunku w telewizji i Internecie, jak również wyrażają zgodę i udzielają prawa na użycie swojego wizerunku w formie zdjęć wykonywanych w trakcie organizowanej imprezy Projekt Zima.

 


[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: