facebook

Ostatnie dni #szusowania

Dodano: 26.03.2023

Zrzucamy kurtki i dodatkowe warstwy swetrów, ale jeszcze nie deski! Przed nami już ostatni tydzień slalomów i jazdy na krawędziach pod Orlicą w tym sezonie. Pakuj plecak, zbieraj ekipę i wpadaj na szusowanko w najlepszej atmosferze. Nasz przyjaciel Warun zapewniał, że jeszcze chwilę wstrzyma się z urlopem. Dla kogo trzymać miejsce na kanapie?

Choć chcielibyśmy, żeby śnieżne szaleństwo jeszcze się nie kończyło, to nie do nas należy ostateczna decyzja. Obserwujemy kolejne ruchy naszej kierowniczki, aury i kręcimy, ile się da! Robimy też wszystko, co w naszej mocy, żeby właśnie do 2 kwietnia jeździć na jednej czy dwóch deskach pod Orlicą bez przeszkód.  Nie zmieniamy zdania i trzymamy się naszej świętej zasady – Zieleniec poddaje się ostatni!

W najbliższym tygodniu (27.03 – 2.04.2023), ze względu na dynamicznie zmieniające się warunki pogodowe, w sprzedaży dostępne będą tylko karnety godzinowe (bez skipassów 2-6 dni) z uwagi na fakt że wyciągi w tygodniu kończą pracę o 16:00. Oczywiście nadal skorzystacie z wypożyczalni sprzętu, które działają przy stokach, w pobliżu wyciągów uzupełnicie też kalorie.

Wszystko jasne? Miejsce zbiórki znacie, łapcie jeszcze finałowy rozkład jazdy w sezonie 2022/2023:

Mieszko M1

  • Poniedziałek – niedziela / 09:00 – 16:00

Winterpol W3

  • Poniedziałek – niedziela / 09:00 – 16:00

Szybkie przypomnienie:

  • Chcesz zostać z nami na dłużej? Ofertę noclegową w Zielu sprawdzisz TUTAJ
  • Nie ma opcji, że wyjedziesz stąd głodny – TUTAJ obczaisz gastro pod Orlicą 
  • Zobacz, co aktualnie dzieje się na stokach – Kamery online

Co się u nas dzieje sprawdzisz na:

Do zobaczenia pod Orlicą!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: