facebook

Nie hamuj tej miłości! Zagłosuj na Zieleniec Sport Arena.

Dodano: 18.01.2023

Portal skionline.pl po kilku latach przerwy wraca z plebiscytem na najlepszy ośrodek narciarski w Polsce. Będzie nam bardzo miło, jeśli okażecie nam trochę uczucia i zagłosujecie na naszą stację. Szanowne jury — nasze losy są w waszych rękach, a właściwie…kciukach i klawiaturach! 

Zima w tym sezonie wykorzystuje wszystkie zaległe dni urlopowe i to w całej Europie! Mamy nadzieję, że wróciła do nas na stałe i pozwoli cieszyć się wiatrem we włosach i ostrymi krawędziami.

Ostatnie kilka lat to był dla nas prawdziwy rollercoaster emocji, wyzwań, ale też nowych projektów. Zaangażowanie całego zespołu,a także wasze wsparcie pozwoliły na wspaniały rozwój zielenieckiej stacji. Wszystkim Wam, z tego miejsca DZIĘKUJEMY za zaufanie.

Zachęcamy Was do głosowania w plebiscycie na najlepszy ośrodek narciarski w sezonie 2022/2023. Wystarczy 15 sekund, żeby wypełnić krótki formularz na portalu skionline.pl i oddać głos na Zieleniec Sport Arena. W rankingu organizatorzy wzięli pod uwagę osiem różnych aspektów związanych z infrastrukturą stacji narciarskich. Możecie w nim ocenić m.in. wyciągi, trasy, gastronomię czy przyjazność rodzinom z dziećmi.

 

https://www.skionline.pl/stacje/polska-sudety-zieleniec-sport-arena,osrodek,83,ocena.html

Zespół do zadań specjalnych

Zieleniec Sport Arena nie mógłby istnieć bez ludzi i to “po obu stronach” wyciągów czy stoków. Nie brakuje tu silnych charakterów do zadań specjalnych! Często niewidoczni – kierowcy ratraków, obsługa kolei, serwisanci sprzętu, kucharze w ośrodkach i restauracjach od rana do wieczora dbają o każdy szczegół atmosfery pod Orlicą, którą wszyscy kochamy.

Nie zapominajmy też o błyskawicznie działających ratownikach GOPR, cierpliwych i kreatywnych instruktorach jazdy oraz zawsze gotowych do pomocy pracownikach bazy hotelowej i pensjonatów. Bez nich wypoczynek pod Orlicą nie byłby taki sam.

Nie zwalniamy tempa — pracujemy nad nowymi usprawnieniami

Choć oczywiście mamy świadomość, że przed nami wciąż wiele okazji do rozwoju. Tym też podzieliliście się z nami w zakończonej w grudniu ankiecie. Wspomnieliście o wielu priorytetach na kolejne lata.

Gdybyśmy mieli 3 życzenia u złotej rybki, to wszystko byłoby już gotowe. Nie czekamy jednak z założonymi rękami. Wasze uwagi i masa ciekawych pomysłów są dla nas największą motywacją do rozwoju całego Ośrodka Narciarskiego Zieleniec Sport Arena.

Lubisz szusowanko w Zielu i chętnie wracasz w nasze skromne progi? Weź udział w głosowaniu i pomóż nam uzyskać jak najwyższe miejsce w tegorocznej edycji plebiscytu na najlepszy ośrodek narciarski w Polsce. Nic nie motywuje nas tak bardzo jak Wy, turyści tak licznie odwiedzający Zieleniec.

Dziękujemy!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: