facebook

Koniec ferii, ale nie koniec zimy!

Dodano: 23.02.2020

Ostatni weekend zimowych ferii – wszystko to dość szybko przeleciało. Nie mogło być jednak inaczej, po prostu czas na #szusowanku w Zieleńcu pędzi jak szalony. Nic jednak straconego – jeśli wciąż wam mało, sezon narciarski trwa przecież dalej, a ośrodek dziś, jutro i w kolejnych dniach pracuje bez chwili wytchnienia. 

Każdego dnia punktualnie o godzinie 9:00 uruchamiamy wyciągi. Ponieważ warunki w całym ośrodku są wciąż bardzo dobre, do Waszej dyspozycji oddajemy 27 z 29 kolei i wyciągów oraz większość z 23 kilometrów tras. Kręcimy oczywiście do 21:00. Po nartach czy desce możecie złapać odrobinę relaksu w naszych restauracjach, barach i dyskotekach albo w strefach SPA. Każdy znajdzie z pewnością to, co lubi. Również kawałek miejsca na dobrą herbatę czy lampkę wina i książkę.

Rzut oka w prognozy pogody na najbliższe pozwala nam spać spokojnie – choć na przełomie najbliższych dni ma być nieco cieplej, później znów dniami i nocami będzie mroźno. Doskonale wiecie, co to oznacza. Nasze mechaniczne potwory czekają w gotowości, aby pokryć białym puchem miejsca, które będą wymagały „korekty uzbrojenia”.

Wszystko to doprowadza nas do wniosku, że do końca sezonu pozostało jeszcze wiele dni, które poświęcić będziecie mogli na #szusowanko. Sam marzec obfity też będzie w wiele imprez i wydarzeń – żeby wspomnieć tylko o finałach DPO, Mistrzostwach Polski w Skicrossie i Snowboardcrossie czy Mistrzostwach Polski Instruktorów SITS oraz oczywiście tradycyjnym Memoriale im. Bronisława Haczkiewicza.

Pamiętajcie także, że 9 marca rusza ponowie nasza akcja #szusowanko za 50%.  Dzięki niej możecie jeździć o połowę taniej na wybranych rodzajach karnetów już do samego końca sezonu!


Cały czas polecamy Waszej uwadze:

Nasze „sociale”

gorąco zachęcamy do śledzenia, lajkowania i szerowania!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: