facebook

Halo, tu Zieleniec! Przedsprzedaż na horyzoncie!

Dodano: 04.09.2020

Pamiętacie nas? To my – wasza ulubiona stacja narciarska w Polsce! Udało się Wam może odwiedzić nas w czasie wakacji? Śniegu co prawda nie było, ale lato mieliśmy piękne. Wypoczęliście? Mamy nadzieję, że tak! Najwyższa pora przekierować myśli i działania na jedyną słuszną porę roku.

Rok 2020 mija nam w zupełnie szalonej atmosferze. Całe szczęście w wakacje było nieco spokojniej, a samo lato w naszych stronach wyjątkowej urody. Wiemy, że wielu z was przyjechało do Zieleńca i w okoliczne góry na wypoczynek w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Mamy nadzieję, że to jednak nie było wasze ostatnie w tym roku słowo.

Jak już pewnie wielu z was wie, początek września to czas, w którym pełną parą ruszają w Zieleńcu przygotowania do sezonu narciarskiego. One oczywiście toczą się głównie w obszarze infrastruktury technicznej, ale i dla was już dziś mamy jedną dobrą i bardzo ważną informację.

Otóż w nocy z piątku na sobotę (11/12 września, godzina 0:00) ruszymy w naszym sklepie internetowym z przedsprzedażą karnetów na sezon 2020/2021! I jak co roku tylko w tym czasie będziecie mogli złapać najwyższe rabaty! Warto więc zapisać w kalendarzu czy ustawić przypomnienie w telefonie, tym bardziej, że liczba karnetów w przedsprzedaży będzie ograniczona (kto pierwszy, ten…. pierwszy!).

Aha, no może jeszcze słowo na temat wspomnianych rabatów. Tutaj oczywiście niektóre z dostępnych karnetów będą tańsze w porównaniu z ceną „sezonową” nawet o 30%! Czyli naprawdę sporo.

Trzymajcie rękę na pulsie, śledźcie nasze „sociale”. Mimo że przed nami jeszcze piękna, zieleniecka jesień (kolory już kapitalnie zaczynają się zmieniać!), myślami coraz śmielej wybiegamy w zimę, za którą podobnie jak pewnie i wy bardzo tęsknimy. Już dziś gorąco zachęcamy Was także do rezerwowania noclegów w najbardziej gorącym w trakcie sezonu okresie – nasze kalendarze już powoli się zapełniają!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: