facebook

Eska Winter City ponownie w Zieleńcu!

Dodano: 09.02.2022

Czas na kolejną odsłonę ESKA WINTER CITY. Tym razem spotkamy się na stoku Mieszko przy kolei M1, gdzie od piątku do niedzieli (11-13.02) stanie miasteczko. Mamy nadzieję, że aura teraz już nie pokrzyżuje nam planów (w prognozach niczego takiego nie widać). 

Miasteczko

W tym roku, ze względu na panujące obostrzenia, miasteczko Radia Eska funkcjonuje nieco inaczej i zostanie przede wszystkim specjalnie przygotowane względem bezpieczeństwa uczestników, jak i samej ekipy. Oczywiście można w nim oczywiście przystąpić do zawodów na konsolach oraz do specjalnych zadań, które otrzymają od ekipy znajdującej się na stoku. W tym czasie specjalne patrole ESKI kontrolują zasady bezpieczeństwa. Do tego oczywiście konkursy z nagrodami, a do wygrania ponownie m.in.: deska Radia Eska i głośniki JBL!

Na antenie

Na czas akcji weekendy w Radiu ESKA stoją pod znakiem relacji ze stoków, aby słuchacze byli co godzinę informowani o tym, gdzie warto się wybrać na zimowe szaleństwo. Wszystko na antenie w specjalnych serwisach ESKA WINTER CITY, które mają lokalny charakter i różnorodną formę.

Serwis internetowy

Zaglądajcie koniecznie na Eskawintercity.pl stronę akcji i platformę do komunikacji z użytkownikami i fanami. Znajdziecie tam między innymi foto relacje, video oraz artykuły z podjazdu ekip ESKA WINTER CITY. Wszystko oczywiście będzie publikowane również w mediach społecznościowych Eski!

Rozkład jazdy:

Zapraszamy gorąco do wspólnej zabawy!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: