facebook
ARTYKUŁ

5 powodów, dla których zatęsknisz za Zielem

Lato wypiekło na Twojej skórze “tu byłem”. Zaznaczyło jakiej długości nosiłeś spodenki i zdradziło całemu światu, czy opalałeś się toples. Pamiętaj, że zima nie zrobiłaby Ci czegoś takiego. A już na pewno nie w Zielu!

Tęsknisz? No przecież wiemy, że tęsknisz. Powiedz tylko za czym najbardziej.

Za Hot Dogiem ze stacji w drodze powrotnej

Po kwaśnicy nie zostało nawet marnego ździebełka majeranku między zębami. Choćby do domu było mniej niż potrzeba na ogrzanie wnętrza samochodu, skręcasz w jedyną słuszną stronę. 

Na Twój widok rozsuwają się automatyczne drzwi, parówki skwierczą, a sprzedawca wstrząsa sosami. Prosisz o dwa hot dogi. Na jedną i drugą nóżkę. 

Za skrzypiącym śniegiem

Ileż można wałkować playlistę ”Do auta 2021”? Podsiadło niby wchodzi, ale czymże jest brak fal przy premierze nowego singla skrzypiącego jak najbardziej offowy skrzypacz, świeżutkiego jak pranie na sznurku i białego jak prześcieradło w hotelu… śniegu? I to granego na żywo, akustycznie, tylko dla Ciebie. 

Za sobotą wolną od mopa

Na hasło sobota nie zabierasz się za parowanie skarpet i froterowanie podłogi. Zmieniasz sprzęt z letniego na zimowy. Z mopa przesiadasz się na dechę albo dwie. 

Za sobą zostawiasz kurz, psią sierść i przyschnięte naczynia. Ze sobą zabierasz wszystkie osoby, które mogą mieć Ci to za złe. 

Za tym, że nie jest już ZA GORĄCO

To Ty dyktujesz warunki. Zamek kurtki w górę, zamek kurtki w dół. Duchota? Wyprzedane wiatraki? Popsuta klima? To nie tu, przyjacielu.  

Za ludźmi, dla których sztruks nigdy nie wyszedł z mody

Są ludzie, którzy wycięli spodnie dzwony ze wszystkich szkolnych zdjęć. Są też tacy, którzy udają, że nigdy nie słyszeli o skarpetach z palcami. Wiesz, że możesz liczyć tylko na tych, którzy wiedzą, że sztruks is the new dżins.

Do zoba już wkrótce.

PS My też tęsknimy!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: