facebook

Armatki ruszyły!

Dodano: 20.11.2020

Prognozy się potwierdziły! Dziś w nocy temperatura pięknie spadła poniżej zera, co pozwoliło nareszcie na odpalenie naszych maszyn. To wyjątkowy moment ostatniej fazy przygotowań do sezonu, po którym przyjdzie już czas tylko na oficjalne otwarcie ośrodka dla narciarzy. 

Mimo że czasy mamy wyjątkowo niespokojne, jeśli chodzi o przygotowania do nowego sezonu narciarskiego, wszystko idzie dokładnie zgodnie z przygotowanym przez nas planem. Etap przeglądów technicznych, budowa nowej kolei, przedsprzedaż skipassów, wreszcie spodziewany spadek temperatury umożliwiający uruchomienie armatek i rozpoczęcie naśnieżania stoków. Pozostaje trzymać kciuki za utrzymanie się pogody i oczywiście brak nieprzewidzianych okoliczności, które mogłyby skomplikować sytuację.

Jeśli dalej wszystko będzie szło po naszej myśli, planujemy otwarcie sezonu narciarskiego z początkiem grudnia. Dokładną datę oczywiście zakomunikujemy w momencie, w którym będziemy mieć pewność co do panujących na stokach warunków i stabilnej aury.

Tymczasem zachęcamy Was do zaopatrzenia się w karnet – wciąż obowiązuje jeszcze przedsprzedaż, w trakcie której zaoszczędzić możecie nawet 20%! Cały czas możecie także rezerwować noclegi na okres świąteczno-noworoczny. Zakładamy, że sytuacja związana z pandemią będzie się sukcesywnie poprawiać i święta będzie można spędzić w Zieleńcu bez przeszkód. Oczywiście cały czas monitorujemy sytuację odnośnie do obostrzeń i rządowych planów. Więcej na ten temat przeczytacie w tym artykule.

Końcowe odliczanie trwa do rozpoczęcia sezonu 2020/2021 właśnie się rozpoczęło!
Już niebawem spotkamy się na stokach!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: