facebook
ARTYKUŁ

Rzuć wyzwanie nartom!

Za każdym razem, gdy znajomi proponują zimowy weekend w górach, sprytnie się wykręcasz, bo nie chcesz spędzić połowy wyjazdu na oślej łączce? Kijki, ostre krawędzie i hamowanie pługiem — o co w tym wszystkim właściwie chodzi? Luz, każdy z nas był w tym miejscu, da się to ogarnąć, a co najważniejsze bez presji i ocen w dzienniku! Czas zamienić wymówki na pełne adrenaliny i dobrej zabawy zjazdy w Zieleńcu. 

Jedna czy dwie deski? Nam też często trudno zdecydować, ale spokojnie planujemy długi sezon pod Orlicą, więc zdążymy ze wszystkim! Pierwsze kroki w #szusowanku w Zieleniec Sport Arena możecie stawiać pod okiem profesjonalnych trenerów. Znajdziecie tutaj zarówno grupowe, jak i indywidualne lekcje. Najważniejsze, by z kombinezonem zabrać ze sobą kilka centymetrów cierpliwości i dobrego nastawienia. A później? Już będzie tylko z górki!

Jak się nie wywrócisz, to się nie nauczysz?

Nie musimy chyba nikogo przekonywać, że trening czyni mistrza. Choć nie dla wszystkich będzie to droga usłana różami, grunt to się nie zniechęcać. Śmigające po stokach 4-latki to najlepsza inspiracja! A to wszystko pod czujnym okiem profesjonalnych trenerów. Warto podkreślić, że na zielenieckich stokach znajdziecie aż kilka szkół narciarskich.

Szkolenia są dostępne bez ograniczeń wiekowych, a także dla osób na różnym „poziomie wtajemniczenia”. Oznacza to, że zarówno Ty, jak i Twoje dzieci możecie rozpocząć przygodę z nartami od podstaw, czy szlifować zdobyte wcześniej umiejętności. Te później można przetestować podczas kolejnej (w tym roku 28.) edycji Pucharu Orlicy, do czego z całego serca zachęcamy.

Wszystko bez pośpiechu i w przyjaznej atmosferze. Do dyspozycji macie blisko 23 kilometry zróżnicowanych tras. Znajdziecie szerokie, łagodne stoki, które pozwolą nabierać pewności podczas kolejnych zjazdów, a także nieco bardziej wymagające trasy. Dodatkowo na najmłodszych i tych, którzy wolą dawkować emocje, czekają ośle łączki z wyciągami taśmowymi i talerzykowymi do nauki. Co ważne, jest to często strefa wyłączona z ruchu dla doświadczonych narciarzy.

Przede wszystkim bezpieczeństwo i wygoda

Pamiętajcie, że do rozpoczęcia nauki jazdy na nartach czy desce nie musicie mieć własnego sprzętu. Na miejscu czekają na Was doskonale przygotowane wypożyczalnie, jest ich czternaście, więc macie dużą szansę złapać narty pod kolor czapki! Załoga chętnie odpowie na Wasze pytania i pomoże dopasować potrzebne akcesoria, tak, byście mogli rozpocząć szkolenie w komfortowych warunkach. W ten sposób wyposażycie się od stóp do głów — wiadomo, że kask to podstawa!

Znajdź miejsce w kalendarzu na rozwój nowych ski(lli)

Motywacja osiągnęła kolejny poziom? Świetnie, tym razem to Ty zgarnij znajomych, rodzinę i wpadajcie na stoki! Może to najlepszy czas, by zarazić śnieżnym bakcylem Twoich najbliższych. Warto podkreślić, że nadal trwa przedsprzedaż karnetów i do 31 października możecie zgarnąć nawet 25% rabatu na wybrane skipassy. Znajdziecie je w naszym sklepie internetowym, na stronie https://zieleniec.pl/cennik/sklep-online/

Kilka godzin, weekend, a może cały tydzień białego szaleństwa? Wszystko zależy od Was. My już dzisiaj zachęcamy do rezerwacji noclegów. Kalendarze w pensjonatach pod Orlicą z tygodnia na tydzień są coraz bardziej zapełnione. Od rozpoczęcia sezonu dzielą nas mniej niż 2 miesiące! Jeszcze chwila cierpliwości, kilka skłonów, pompek i można pakować gogle do plecaka, i ruszyć na podbój stoków.

Pamiętacie swoje pierwsze przygody z nartami, czy deską? Możecie się nimi podzielić na naszej grupie Poszusowane – czyli Zieleniec Ski Arena po godzinach na FB!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: