facebook

Zawody Disc Golfa

Dodano: 02.06.2021

Już w najbliższy weekend 5-6 czerwca 2021 w Zieleniec Sport Arena odbędą się międzynarodowe zawody disc golfa Zieleniel vol. 1 PDGA C-Tier. Będą to pierwsze w tym roku zawody zorganizowane na Zieleńcu przez Lion Disc Golf Club Kłodzko.

Będzie to pierwsza okazja do przetestowania nowego rozkładu dołków na zielenieckim polu, które musiało zostać zmodyfikowane w związku z nową atrakcją Family Bike Park Zieleniec. Standardowe 10-dołkowe pole zostało zmodyfikowane tak aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno disc golfistom jak i korzystającym z tras single track rowerzystom.

Zieleniec vol. 1 PDGA C-Tier – to zawody na których zawodnicy zmierzą się na specjalnie rozbudowanym do 13 dołków polu, który będzie stanowił duże wyzwanie dla wszystkich uczestników. Najbardziej spektakularny dołek zwany Mordorem, to wyzwanie dla wszystkich. Ponad 180 metrowy rzut w dół stoku stanowi nie lada wyzwanie dla wszystkich a specyfika wiatrów, które pojawiają się na Zieleńcu sprawia, że nigdy nie wiadomo gdzie Twój dysk wyląduje. Jeśli pragniecie zobaczyć jak wyglądają zawody disc golfa to zapraszamy do Zieleńca.


Fanpage turnieju:

https://www.facebook.com/events/2190257827777574?ref=newsfeed


Pomimo, że trasy tak jak wskazuje na to sama nazwa parku są zaprojektowane tak, aby całe rodziny niezależnie od wieku i umiejętności mogły z nich korzystać to

 

Organizator przewidział 60 miejsc więc jeśli chciałbyś spróbować swoich sił w zawodach to każdy może zapisać się na stronie https://discgolfmetrix.com/1694767 lub skontaktować się z dyrektorem turnieju Markiem Ziemińskim – email mzieminski@o2.pl

Do zobaczenia w Zieleńcu!

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Znajdziesz nas tutaj: